Twitter | Search | |
This is the legacy version of twitter.com. We will be shutting it down on 15 December 2020. Please switch to a supported browser or device. You can see a list of supported browsers in our Help Center.
Facade Bulletin
Facade design and more
437
Tweets
676
Following
202
Followers
Tweets
Facade Bulletin 14 Dec 18
Cephelerinize Doğallık Katın! Cembrit Patina Rough’ın görüntüsü, cephelerinize; yaşlı kum taşı ya da doğal ve ince bir şekilde erozyona uğramış yüzey kaplaması etkisi katacaktır. Yazinin devami..
Reply Retweet Like
Facade Bulletin 1 Nov 18
ArkiFace Façade Boards Arkimet launched new product line for prefinished and painted fibercement boards. For full article..
Reply Retweet Like
Facade Bulletin 1 Nov 18
Adam Nathaniel Furman, Belçika – “İç Bienali” için hazırlamış olduğu “Lumalisk” projesinde Abet Digital lamine panelleri tercih etti. Makalenin devami icin..
Reply Retweet Like
Facade Bulletin 18 Oct 18
Reply Retweet Like
Facade Bulletin 14 Oct 18
Reply Retweet Like
Facade Bulletin 19 Jun 18
Merger is looking for a Media & PR Specialist
Reply Retweet Like
Facade Bulletin 19 Jun 18
Reply Retweet Like
Facade Bulletin 28 Dec 17
'dan Ultra İnce Porselen Seramik: Techlam® Büyük boy kesimleri (3000x1000mm) ile en zorlayıcı mimari uygulamalara bile etkileyici çözümler sunan ® ... devamı
Reply Retweet Like
Facade Bulletin 27 Dec 17
İtalyan Esintisi – Abet Laminati Abet Laminati'den MEG HPL Devamı..
Reply Retweet Like
Facade Bulletin 26 Dec 17
Merger Mimari’nin cephe kaplama malzeme seçiminde uzmanlığı ile destek verdiği; Türkiye’nin ilk, dünyanın ikinci dikey ormanı Greenox Urban Residence projesi, Sign of the City Awards’ta En Yeşil Bina Ödülünün Sahibi Oldu! Link.. @Euramax_Europe
Reply Retweet Like
Facade Bulletin 25 Dec 17
Doğal Taşın Büyüsü: Flexy Stone Farklı yapıya sahip taşlardan elde edilen Flexystone’un sıradışı üretim tekniği ile her taş tabakası sanki ahşap katman gibi incedir.
Reply Retweet Like
Facade Bulletin 28 Nov 17
New Face of Facades: dualENAMEL DualENAMEL, which combines a 3500 years old-traditional craft of vitreous enamel technique with the innovative electrostatic powder coating technology, offers a wide range of architectural usage.
Reply Retweet Like
Facade Bulletin 21 Nov 17
Cephelerin 40 Yıl Hatırı Var Esnek ve hafif akrilik cephe paneli Steni Colour, zengin renk seçenekleriyle mimari projelere özgün kimlik kazandırıyor. Uzun ömürlü niteliğiyle kolay kullanım sağlayan Steni, geri dönüştürülebilir özelliğiyle çevre dostu.
Reply Retweet Like
Facade Bulletin 20 Nov 17
Alüminyum ve Sesin Buluşması The Morning Line 8 metre yüksekliğinde ve 20 metre uzunluğunda, 17 ton alüminyumdan yapılan kamusal bir sanat yapısıdır. Yapı sanat,mimari,müzik,matematik, kozmoloji ve bilim arasındaki disiplinlerarası etkileşimleri inceliyor
Reply Retweet Like
Facade Bulletin 17 Nov 17
Sharing Friends ile Yarı-Kamusallık Münih Hirschgarten’deki Sharing Friends, cepheye ait açık kimliğin ve paylaşım konseptinin geleceğe dönük mimari tarzda uygulanmasıyla, kentsel yaşamının nasıl değiştiğine ve nasıl iç içe geçtiğine dair bir örnek.
Reply Retweet Like
Facade Bulletin 16 Nov 17
Münih’te Kitaptan Çıkma Bir Otel! Eurostars Book Hotel, Münih’in merkezindeki bir sokağın köşesinde bulunuyor. Dünyaca ünlü yıllık Oktoberfest gibi birçok açık hava etkinliğinin yapıldığı Theresienwiese semtine de çok yakın.
Reply Retweet Like
Facade Bulletin 15 Nov 17
Betondan Daha Güçlü Cam Tuğlalar MVRDV Amsterdam’daki eski bir konağın geleneksel tuğlalı cephesinde Chanel butiği cephesinde kullanılmak üzere, binanın yeni kullanımına uygun “betondan daha güçlü” cam tuğlalar kullandı.
Reply Retweet Like
Facade Bulletin 15 Nov 17
Betondan Daha Güçlü Cam Tuğlalar LINK IN BIO.. MVRDV, Amsterdam’daki eski bir konağın geleneksel…
Reply Retweet Like
Facade Bulletin 14 Nov 17
CineMec Gösteri Sanatları Merkezi CineMec Nijmegen, DP6 mimarları tarafından tasarlandı. Özenli bir uygulamayla inşa edilen ve dikkate değer bir tasarıma sahip, kırmızı cephede kullanılan ürün olan Eurabuild serisi, hemen hemen tüm temel ve metalik renklere sahip.
Reply Retweet Like
Facade Bulletin 13 Nov 17
Kırmızı Cepheli Yeşil Bina! Ambalaj üreticisi PAC, Örebro’da yeni “yeşil binasını”- yönetim ve lojistik merkezini- açtı. Bina, kırmızı STENI cephesiyle gerçekten göz alıcı! PAC, rengin dayanıklılığı ve değişmez olması açısından STENI cephe panellerini seçti.
Reply Retweet Like