Twitter | Search | |
Deník N
Nezávislý Deník N s placeným obsahem vychází na webu a nabízí zpravodajství, reportáže, rozhovory a komentáře.
10,882
Tweets
62
Following
24,181
Followers
Tweets
Deník N 21m
Někteří lidé si po návratu z rizikových oblastí Itálie stěžují na to, že jim nemocnice odmítá udělat testy na koronavirus. Jaký je správný postup? Co mají udělat pro to, aby nic nezanedbali, ale zároveň aby nešířili zbytečnou paniku?
Reply Retweet Like
Deník N retweeted
Lukáš Prchal 2h
Jaromír Soukup se začal obklopovat dalšími zajímavými lidmi. Nově mu radí Tomáš Pitr, navíc si půjčil peníze od Romana Janouška "Párkrát v životě jsem řešil krizové situace ve větších podnicích, jsem mu rádcem,"řekl mi Pitr Zjistili jsme s
Reply Retweet Like
Deník N 2h
Čtvrteční podcast. 🎧 Dnes o průzkumu, který je na Slovensku zakázaný a podle nějž Robert Fico ztrácí půdu pod nohama. A o sporech na ombudsmanství po nástupu Stanislava Křečka.
Reply Retweet Like
Deník N 3h
Pořady Jaromíra Soukupa pravidelně kritizovaly politiky i jiné podnikatele za kontroverzní vazby. Nyní se ukazuje, že se mediální magnát sám obklopuje odsouzenými lidmi.
Reply Retweet Like
Deník N 3h
V síti není jenom odpudivý film, z něhož se leckomu může zvedat žaludek, ale také je to film nečekaně vtipný a plný absurdních situací, kdy se nelze nesmát, píše ve své recenzi na film V síti Kamil Fila.
Reply Retweet Like
Deník N 4h
Primátor Zdeněk Hřib odhalil na náměstí před ruskou ambasádou v Praze tabulku se jménem Borise Němcova. Přítomni byli podporovatelé přejmenování i Němcovova dcera. ?
Reply Retweet Like
Deník N 4h
Kancléř prezidenta Vratislav Mynář se v Pekingu setkal s čínským vicepremiérem Chu Čchun-chuem, jenž návštěvu v době epidemie koronaviru ocenil jako důkaz přátelství Číny a Česka.
Reply Retweet Like
Deník N 6h
V boji s koronavirem se objevila nová komplikace. Podle aktuálního zjištění jsou na virus pozitivní i někteří uzdravení pacienti. Možná za to mohou příliš volná kritéria uzdravení, možná nespolehlivé testy. Neví se, zda takoví lidé mohou virus dál šířit.
Reply Retweet Like
Deník N 6h
Z reakcí čtenářů Amerického deníku: "Postřehy autorky jsou přesné a kniha se hodí jak pro ty, co se do USA chystají, tak pro ty, kteří na tohle rádi vzpomínají. A naopak si někteří z nás uvědomí, že přece jen to tady není tak špatné."
Reply Retweet Like
Deník N 8h
Vzpomínková kultura Němců je dnes bezpříkladná stejně jako nekompromisní. O to víc překvapuje, s jakou frekvencí a agresivitou se nyní ve spolkové republice projevuje xenofobie, píše v týdeníku Ausgerechnet Německo náš berlínský zpravodaj Pavel Polák.
Reply Retweet Like
Deník N 8h
Dnes má českou premiéru snímek Vidíš měsíc, Danieli. Vypráví o dánském fotografovi, kterého 398 dní drželi v zajetí islámští teroristé. Propustili ho až po zaplacení horentní sumy výkupného. Příběh dojímá i šokuje.
Reply Retweet Like
Deník N 9h
Podnikatel Marian Kočner je vinen kvůli padělání směnek, rozhodl slovenský soud.
Reply Retweet Like
Deník N 9h
Expremiér Jan Fischer se ohradil proti slovům svého nástupce Petra Nečase, že jeho setkání s dalajlamou způsobilo razantní zhoršení vztahů s Čínou. Nečasovy výroky překvapily i jeho někdejšího ministra zahraničí Karla Schwarzenberga.
Reply Retweet Like
Deník N 10h
Důkazy neprokazují, že by se Babiš mladší aktivně podílel na procesu získání dotace spolufinancované z evropských zdrojů. Stíhání definitivně skončilo.
Reply Retweet Like
Deník N 10h
Analýza Jiřího Pehe: Česká demokracie má spoustu problémů, ale není v přímém ohrožení. Její odpůrci ani populisté nemají k faktickému mocenskému převratu (jakého jsme svědky zejména v Maďarsku) dost sil. Podívejme se proč.
Reply Retweet Like
Deník N 11h
V případě sexuálního obtěžování se maskulinita projevuje tím, že muži zneužívají své symbolické moci. Predátoři si nevybírají mladé dívky proto, že je sexuálně vzrušují, ale proto, že je s nimi snazší manipulovat, píše v recenzi na film V síti Kamil Fila.
Reply Retweet Like
Deník N 12h
Komentář Michala Lebdušky: Přesně před šesti lety, v noci z 26. na 27. února, obsadili „zelení mužíčci“ Krym. Co Rusko, obyvatelé Krymu a separatističtí vůdci odtržením od Ukrajiny získali? Moc toho není, zato ztráty jsou hluboké.
Reply Retweet Like
Deník N 12h
Andrej Babiš se v Estonsku rozplýval nad tamní digitální státní správou. Česko k ní má daleko kvůli zákonům i nedostatku kvalifikovaných úředníků. Tématu se věnujeme v druhé polovině včerejšího podcastu.
Reply Retweet Like
Deník N 13h
Nejvíc peněz sype do facebookové prezentace ČSSD, moc jí to ovšem nefunguje. Babiš nebo také Piráti na to jdou jinak.
Reply Retweet Like
Deník N 13h
300 tisíc lidí mohlo na YouTube a také v řetězových mailech sledovat video o koronaviru. "Jen jsem vyslovil obavu", říká o své tvorbě plné manipulací autor. Video po dotazech Deníku N stáhl.
Reply Retweet Like