Twitter | Search | |
ДТЭК
ДТЕК – найбільша приватна енергетична компанія України, що об’єднує 70,000 працівників. Ми працюємо в ім’я прогресу та процвітання суспільства.
2,224
Tweets
47
Following
1,194
Followers
Tweets
ДТЭК 6h
Отримати освіту та опанувати професію на виробництві? Це можливо! Майбутніх енергетиків в ДТЕК вже два роки готують за дуальною системою. Що це таке і як талановиті студенти стають фахівцями завдяки співпраці ВИШів та бізнесу, дивіться в сюжеті
Reply Retweet Like
ДТЭК 13h
Публічні заяви компанії Центренерго не відображають реальну ситуацію щодо виконання умов контракту на поставку вугілля від Д.Трейдінг:
Reply Retweet Like
ДТЭК Aug 5
Замовити розумні прилади для оселі, що створять комфорт та зекономлять витрати на електроенергію, мешканці столиці відтепер можуть на сайті YASNO. Що і як саме можна придбати читайте тут:
Reply Retweet Like
ДТЭК Aug 4
ДТЕК Нафтогаз впроваджуватиме унікальний спосіб розвідування нових газових родовищ. «Зелена сейсміка» - це бездротові технології, а замість важкої техніки – датчики. Деталі у сюжеті Телеканалу Україна:
Reply Retweet Like
ДТЭК Aug 3
Підбиваємо підсумки всеукраїнського онлайн-чемпіонату з освітньої версії Minecraft, партнером якого був ДТЕК. Всього в чемпіонаті взяло участь 150 команд, до складу яких увійшло 442 учасника віком від 6 до 17 років з усіх регіонів України:
Reply Retweet Like
ДТЭК Jul 31
ДТЕК разом з в рамках проєкту «Боротьба з в Україні» передав 11 сучасних апаратів штучної вентиляції легень (ШВЛ) на потреби лікарень Львівської та Дніпропетровської областей. Детальніше:
Reply Retweet Like
ДТЭК Jul 31
Зустрічайте оновлений візуальний стиль компанії! Графічний дизайн та нова креативна платформа говорять про те, що ДТЕК – активний корпоративний громадянин, партнер суспільства і держави в реалізації масштабних проєктів та ініціатив :
Reply Retweet Like
ДТЭК Jul 31
чимало змінив в житті кожного з нас. Якими стали маркетингові стратегії, кризовий менеджмент і комунікації нашої компанії в новій реальності? Про це розповів Святослав Халус, менеджер з комунікацій ДТЕК для видання CASES:
Reply Retweet Like
ДТЭК Jul 30
ДТЕК Мережі навчив дрони стежити за станом електричних мереж та передбачати аварії. Використання дронів майже вдвічі ефективніше за традиційні піші обходи ремонтних бригад та візуальний огляд ліній для виявлення пошкоджень
Reply Retweet Like
ДТЭК Jul 30
Проєкт «Світле кіно для енергетиків» був представлений на конференції «CASES: Marketing, Strategy & PR 2020». На конференції його представили менеджер з комунікацій ДТЕК Святослав Халус та маркетинг-директор Поліна Толмачова
Reply Retweet Like
ДТЭК Jul 29
За час існування компанія спрямувала понад $1,5 млрд у сталий розвиток – соціальні інвестиції, охорона праці, навчання персоналу, екологія. 2 310 проєктів реалізовано за Програмами соціального партнерства з 2013 по 2019 роки.
Reply Retweet Like
ДТЭК Jul 29
Співпраця держави та бізнесу. Шість безкоштовних відеоуроків на теми лідерства, клієнтоорієнтованості та ведення переговорів проведуть експерти Academy DTEK у рамках проєкту з розвитку підприємництва «Дія.Бізнес»:
Reply Retweet Like
ДТЭК Jul 28
Як компанії залишаються ефективними під час карантинної кризи 2020? Відповідь є у Людмили Єропкіної, керівника HR-функції постачальника електроенергії та енергоефективних рішень YASNO:
Reply Retweet Like
ДТЭК Jul 27
Ми знаємо, що майбутнє за інноваціями. Тому команда Innovation DTEK формує культуру відкритих інновацій, шукає нові технології та скаутить стартапи. 19 пілотних проєктів вже запущено зі стартап-командами!
Reply Retweet Like
ДТЭК Jul 25
Переможцем номінації «Сarbon-free city» від ДТЕК в рамках чемпіонату з Minecraft стала команда з Покровська Донецької області
Reply Retweet Like
ДТЭК Jul 24
Вже в 15 країнах світу видобуток корисних копалин здійснюється за допомогою техніки Corum Group. З 2018 року бригади «Корум Шахтспецбуд» спорудили/оснастили 7678 метрів гірничих виробок. Це в 3,7 разів більше за висоту Говерли – найвищу точку Карпат :)
Reply Retweet Like
ДТЭК Jul 23
Генеральний директор ДТЕК Максим Тімченко в інтерв'ю РБК-Україна зазначив, що рецепт вирішення проблем з падінням промислового виробництва та кризи в енергетиці - це довіра інвесторів.
Reply Retweet Like
ДТЭК Jul 23
В Academy DTEK відбувся пітчинг проєктів учасниками флагманської програми Academy DTEK «Energy of Innovation: Executive MBA». Читайте деталі:
Reply Retweet Like
ДТЭК Jul 23
ДТЕК підписав контракт з американською компанією Honeywell на поставку літій-іонної системи накопичення енергії (СНЕ) потужністю 1 МВт і ємністю 1.5 МВт⋅год.
Reply Retweet Like
ДТЭК Jul 22
ДТЕК Енерго перевезли 6 млн 400 тисяч вагонів з вугіллям. Якщо скласти усі вагони в один потяг, то ним би можна було оперезати планету 8 тисяч разів! За кожним великим досягненням компанії стоїть віддана праця тисяч людей, які наближають країну до енергонезалежності.
Reply Retweet Like