Twitter | Search | |
cswlaznia
We are the best recognisable exhibiting institution in Tricity. We invite you to exhibitions, concerts, films, meetings, discussions and workshops.
1,145
Tweets
321
Following
701
Followers
Tweets
cswlaznia May 13
Szlaga w ŁAŹNI już otwarty! Zapraszamy Was od wtorku do niedzieli na zwiedzanie!
Reply Retweet Like
cswlaznia Apr 18
Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy Wam słonecznego wypoczynku i spokoju, a także wielu artystycznych uniesień przy zdobieniu pisanek. Jesteśmy zamknięci w świąteczną sobotę, niedzielę i poniedziałek. Od 23 kwietnia zapraszamy na wystawę do ŁAŹNI 2 w Nowym Porcie.
Reply Retweet Like
cswlaznia Apr 5
Zbliża się kolejna edycja IN OUT Festivalu. Kręci Was performans, videoart, film eksperymentalny? Wpadajcie do ŁAŹNI w ostatni weekend kwietnia!
Reply Retweet Like
cswlaznia Mar 26
Szykuje się nowa wystawa. Jesteście gotowi?
Reply Retweet Like
cswlaznia Mar 12
Jerzy Wierzbicki "Oman/Czarnobyl. Erozja obecności". Wystawa rusza już w sobotę o 18.00. Przyjdźcie zobaczyć fotografie miejsc opuszczonych przez ludzi, gdzie na powrót próbuje zapanować natura.
Reply Retweet Like
cswlaznia Mar 7
W sobotę Marek Rogulus znów zaprezentuje się w ŁAŹNI 2 ze swoim performansem - zapraszamy na 18:00. A przez cały weekend potrwają warsztaty animacji - także w Nowym Porcie. Dzieje się!
Reply Retweet Like
cswlaznia Mar 5
Wystawa Jerzego Wierzbickiego "Oman/Czarnobyl. Erozja obecności" rusza już 16 marca. Zapraszamy na wernisaż i spotkanie z artystą.
Reply Retweet Like
cswlaznia Feb 28
Dziś o 19.00 odpalamy w ŁAŹNI 2 tę machinę.
Reply Retweet Like
cswlaznia Feb 19
Wielki Zderzacz Art Hadronów w ŁAŹNI. Wystawa "Dochodzenie" Marka Rogulusa rusza 28 lutego.
Reply Retweet Like
cswlaznia Feb 12
Już jutro w ŁAŹNI 1 na Dolnym otwieramy kolejną edycję Metropolitanki - wystawy tworzonej przez studentki i studentów gdańskiej ASP. Wodzimy się o 18.00!!!
Reply Retweet Like
cswlaznia Feb 6
Reply Retweet Like
cswlaznia Feb 4
Wykład Juliana Rossa o Centrum Sztuki Sogetsu i japońskim filmie eksperymentalnym już w ten czwartek w ŁAŹNI 1! Widzimy się!
Reply Retweet Like
cswlaznia Jan 23
Zapraszamy Was 7 lutego o 18.00 na wykład Juliana Rossa "Centrum Sztuki Sogetsu i japoński film eksperymentalny" połączony z projekcjami fragmentów filmów. Widzimy się w Parakinie w ŁAŹNI 1 na Jaskółczej!
Reply Retweet Like
cswlaznia Jan 15
🏴 Z uwagi na czas żałoby - do dnia pogrzebu Pana Prezydenta Pawła Adamowicza odwołujemy wszystkie wydarzenia i warsztaty, zarówno artystyczne, jak i edukacyjne. Nieczynne będzie także kino KinoPort w ŁAŹNI 2. Wciąż można zwiedzać obie aktualne wystawy.
Reply Retweet Like
cswlaznia Jan 4
Słuchajcie, a może chcielibyście u nas pracować? Szukamy kogoś do działu promocji - zapewniamy niebanalne zadania i doborowe towarzystwo. Dziś do 16.00 macie czas na aplikowanie:
Reply Retweet Like
cswlaznia Jan 2
Hej, hej! Mamy już 2019! Jakie macie postanowienia na ten nowy rok? My planujemy jeszcze więcej fantastycznych spotkań ze sztuką i kulturą. A poza tym będziemy mieć jeszcze jedną niespodziankę. Stay tuned.
Reply Retweet Like
cswlaznia Dec 14
Reply Retweet Like
cswlaznia Dec 6
Fluorescent Chrysanthemum Remembered. Już 14 grudnia o 18:00. Dla miłośników Japonii i nie tylko. ŁAŹNIA.
Reply Retweet Like
cswlaznia Dec 3
Tak montujemy dla Was wystawę 'Fluorescent Chrysanthemum Remembered". Przyjdźcie do nas 14 grudnia
Reply Retweet Like
cswlaznia Nov 20
Dziś robimy zakupy materiałów promocyjnych do nowej wystawy! W połowie grudnia w ŁAŹNI będzie się działo.
Reply Retweet Like