Twitter | Search | |
World Human Relief
•İnsanlığın acısını/yoksulluğunu,Şiddet/travmayı önlemeye yönelik çalışır •Dedicated to reducing human suffering and prevents violence/trauma
634
Tweets
146
Following
514
Followers
Tweets
World Human Relief 6h
Reply Retweet Like
World Human Relief Feb 24
Replying to @ayten
Dr .zara who is founder of Whr was at Adana for Psychology Day of Cag University, for presenting her speech about poverty, deprivation and sexuality. We can improve the wrong beliefs with sexual education!
Reply Retweet Like
World Human Relief Feb 24
WHR kurucusu .zara Yoksulluk,Yoksunluk ve Cinsellik konulu konuşmasıyla @caguniversitesi1997 Psikoloji Günlerindeydi. Cinsellik eğitimi toplumdaki yanlış anlayışları düzeltebiliriz! **********
Reply Retweet Like
World Human Relief Feb 23
Reply Retweet Like
World Human Relief Feb 22
Ebru Demirci, Afrikalı çocukları daha iyi şartlarda yaşatmak için Klimanjeroya tırmanıyor. Sen de Ebru’nun kampanyasına destek olarak Afrikalı çocukların şansı olabilirsin!
Reply Retweet Like
World Human Relief retweeted
Ayten Zara Feb 20
Hadım etmek önlemez! Şiddeti yaratan zihniyettir. Karanlıktan aydınlığa çıkarmak gerek!
Reply Retweet Like
World Human Relief Feb 22
Tabuları yıkalım! Çocukları koruyalım! ******************* Let’s destroy the taboos! Protect children!
Reply Retweet Like
World Human Relief Feb 21
Partiye son 1 gün! Eğlencenin partinin güzel enerjisini çocuklara ulaştıralım.
Reply Retweet Like
World Human Relief Feb 19
Ebru, Klimanjeroyu Afrikalı çocuklara destek için tırmanıyor. Ebrunun projesine yapılan bağışlar WHR aracılığıyla Afrikalı çocukların psikososyal destek projesine aktarılacak. Güzel insanların minik adımları çocuklara kocaman umutlar oluyor Detaylar:
Reply Retweet Like
World Human Relief Feb 18
Siz çocukları ihmal ederseniz, istismar edilirler! Çocuk susmasın! ****************** If you neglect children, they will be abused! Let the children speak!
Reply Retweet Like
World Human Relief Feb 17
Cinsel şiddet çoğunlukla aile içinde oluyor.Çocuğa kolay ulaşabilenlerce yapılıyor. Sırasıyla baba, ağabey, dede, akrabalar, komşular, öğretmenler tarafından. Bilgilenin, bilgilendirin. Önce çocuklarınızı, sonra çocuklu aileleri.
Reply Retweet Like
World Human Relief Feb 16
Replying to @WorldHumanRel
.Çocuk istismarlarına 1 gün tepki gösteremeyiz. Ufacık çocukların ruhunun tükenip dünyasının karartılmasını 1 günde engelleyemeyiz. Çocuk ihmal ve istismarına karşı 1 gün değil her gün ele ele olma vakti!
Reply Retweet Like
World Human Relief Feb 16
Çocuk tecavüzlerinin hiç bir yolla meşrulaşmasını kabul etmiyoruz. Sessiz kaldığımız müddetçe taciz ve tecavüz vakaları giderek artıyor. Haberlere yansımayan bilmediğimiz binlerce çocuk var. Bu utanç hepimizin!
Reply Retweet Like
World Human Relief Feb 13
Bilgiyi paylaşmak, aktarmak ve devamlılığını sağlamak çok kıymetli. Geleceğe etki etmek isterseniz öğretmenleri ve çocukları bilgilendirmelisiniz.
Reply Retweet Like
World Human Relief Feb 11
Çalışmalarımızın sürdürülebilir olmasına önem veriyoruz, projelerimiz basit yardımlar değil büyük değişiklikler amaçlayan ufak adımlardır. Eğitimin gücüne inanıyoruz, okul yapıyoruz!
Reply Retweet Like
World Human Relief Feb 5
Psikososyal desteğin en önemli adımı eğitimdir.İnsan yaşadığı her şeye iyi de kötü de olsa adapte olur.Her çocuğa sağlıklı olanı ve istismarsız sevgiyi öğretmelerini istiyoruz.Sevgiden korkmayan için, sevgiyle büyüyen çocuklarla dolu bir dünya hedefliyoruz!
Reply Retweet Like
World Human Relief Jan 30
Türkiye’de 3.4 milyonun üzerinde Suriyeli mülteci var,1.5 milyonu ise çocuk. Suriyeli çocuklar kayıp nesil olmasın! Onlara destek olmak elimizde.Savaş mağdurlarına karşı nefret söyleminin önüne geçmeliyiz. Bunu durdurabiliriz. Ön yargılarımızı kıralım!
Reply Retweet Like
World Human Relief Jan 27
Her yıl istismara maruz kalan çocuk sayısı artıyor. İstismar davaları son 10 yılda 3 kat arttı. Bu vahşet uzakta değil. Şüphelendiğiniz her durumu yetkililere bildirin. Çocuk istismarına sessiz kalmak insanlık suçudur. Göz yuman da en az istismarcı kadar suçludur!
Reply Retweet Like
World Human Relief Jan 26
🏡👩‍🏫👨‍🏫Kars/Sarıkamış/Kozan köyünde yapılması planlanan okul projesi için US'lu İnsan Etkinlik Atölyesi ile World Human Relief bir araya geldi... 🤗Gelin hep birlikte çocuklara ışık olalım!
Reply Retweet Like
World Human Relief Jan 25
Çocuğa yönelik şiddeti önlemek için şiddetin olduğu yerde çalışmak gerekir. Evinde, yuvasında, okulda, sokakta, toplumda, dünyada. ******** To stop violence against children we need to work where the violence is. At home, , street,community peace at home peace in the world
Reply Retweet Like