Twitter | Search | |
World Human Relief
•İnsanlığın acısını/yoksulluğunu,Şiddet/travmayı önlemeye yönelik çalışır •Dedicated to reducing human suffering and prevents violence/trauma
700
Tweets
128
Following
677
Followers
Tweets
World Human Relief 6h
İçinde nefret besleyen herkese hayatı zehir eder! Nefret besleme! Nefret söylemi yapma! İçinde Barış olan hayatı huzurla yaşar!
Reply Retweet Like
World Human Relief Nov 13
İçinde Barış olmayan dışında herkes ile savaşır! Bir toplumu bölücü, ayrıştırıcı, sosyo-kültürel yapısını zedeleyen en büyük neden "Nefret Söylemidir!----People who dont have peace inside fights with everyone outside! Don't allow hate speech
Reply Retweet Like
World Human Relief Nov 13
İçinde Barış olmayan dışarda herkes ile savaşır! Bir toplumu bölücü, ayrıştırıcı, sosyo-kültürel yapısını zedeleyen en büyük neden "Nefret Söylemidir". Tüm farklılıklarımızı kabul…
Reply Retweet Like
World Human Relief retweeted
Bilgi Üniversitesi Nov 8
BİLGİ Psikoloji Bölümü tarafından düzenlenen “Açık Üniversite Konferansları-IV: Sapkınlık ve Sapkınlığın Görüntüleri” 9 Kasım’da santralistanbul Kampüsü’nde gerçekleşecek.
Reply Retweet Like
World Human Relief Nov 8
Sapıklık ve Görüntüleri adlı Konferansımıza bekliyoruz sizleri. Prof.Dr. Gökhan Oral bizimle olacak.Bilgi Üniversitesi'nde 11-14.00 arası. Konferans ücreti 60 tl. Herkese açık. Kaydı konferans öncesi salonda yaptırabilirsiniz. Sapkınlığın nedenlerini öğrenelim, önleyelim.
Reply Retweet Like
World Human Relief Nov 2
Kendime dert edindiklerimden utanıyorum Çocuk! Oysa sen açlıktan öldün! Üzgünüm çocuk...çok üzgünüm
Reply Retweet Like
World Human Relief Oct 29
Biz çocukları okullu yapıp okutarak, Cumhuriyeti yaşatmayı amaçladık. Bunun için de çalışıyoruz.
Reply Retweet Like
World Human Relief Oct 23
We aim to prevent child sexual abuse and child marriages in rural regions of Turkey by educating locals. We are so happy to learn that every single girls and boys are sent to the school that we constructed in Kırbali Village,
Reply Retweet Like
World Human Relief Oct 19
Sevgili anneler oğullarınıza sık sık: Tüm kız çocuklarına saygıyla, sevgiyle yaklaş. Sorunlarını asla şiddetle, öfkeyle çözme!" deyin. Siz anneler en iyi kişisel gelişim uzmanlarısınız. Öğretir, eğitir geliştirirsiniz
Reply Retweet Like
World Human Relief Oct 11
Dünya Kız Çocuklar Günü bir güne sığmamalı. Barışcıl ve sevgi dolu bir Ddünya kız çocuklarına seversek, korursak, okutursak mümkün. Bunu her daim her çoğrafyada yapmalıyız.
Reply Retweet Like
World Human Relief Oct 10
Bugün Tüm yaralı, hasta ruhları iyileştiren tek şey var o da sevgi. Sevmeyi öğrenirseniz en sağlıklısı, sevmeyi unutur ya da kaybederseniz en yoksulu siz olursunuz. Sevin, çokça sevin. Love is the bigest mental healer.
Reply Retweet Like
World Human Relief Oct 5
Dear Denis and Nadia well deserved. Congrats!
Reply Retweet Like
World Human Relief Oct 5
Bir çocuğun ruh sağlığı için ihtiyacı olan tek şey sıcak, şefkatli, güvenli, oyun odaklı bir iletişimdir. *** Every child needs warm, compassionate, trustful and playful relationship for better.
Reply Retweet Like
World Human Relief Sep 30
Kars Kozan Köyün'de yaptığımız ilkokulumuzda öğrenciler ders başı yaptı. Amacımız tüm çocukların eğitime erişimini sağlamaktı. Karda kışta olsa artık tüm çocuklar okula gidebilecek.
Reply Retweet Like
World Human Relief Sep 17
Şimdi bir okulları ve hayalleri var. Çocukların bir kısmı doktor, bazıları, öğretmen, bir kısmı da mühendis olmak istediklerini söyledi.
Reply Retweet Like
World Human Relief Sep 11
Reply Retweet Like
World Human Relief Sep 10
Kars Kozan Köyünde ki okulumuz çocuklarımıza, memleketimize hayırlı olsun. Çocuklarla birlikte büyük bir sevinçle açılışımızı yaptık.
Reply Retweet Like
World Human Relief Sep 1
Bu dünya tüm etnik ve mezhep farklılıklarımızla zengin ve güzel olabilir. Bırakın böyle olsun.
Reply Retweet Like
World Human Relief Aug 27
Bola Çari! Yürüme zorluğuna rağmen görür görmez bana koşan ilk Arlen olur sabahları. Muhteşem gülüşü, depderin gözleriyle size sevgisini haykırır. olarak doğuştan sakat…
Reply Retweet Like
World Human Relief Aug 23
Sinem'e verilmeyen adaleti biz bağırarak verelim. Lütfen!
Reply Retweet Like