Twitter | Search | |
NVD
Nacionālā veselības dienesta oficiālā lapa. Informācija par valsts apmaksātiem veselības aprūpes pakalpojumiem, kompensējamām zālēm un E-veselību.
2,186
Tweets
254
Following
2,318
Followers
Tweets
NVD Nov 11
📢Ja ģimenes ārstam rodas aizdomas par onkoloģisku saslimšanu, viņš var nosūtīt pacientu izmeklēšanai prioritārā kārtā – “zaļā koridora” ietvaros. 👩‍⚕️Izmeklējumus veic 10 darba dienu laikā no pierakstīšanās. Vairāk informācijas 👉
Reply Retweet Like
NVD Nov 8
Labdien!Saskaņā ar interneta vietnē pieejamo informāciju,gaidīšanas laiks uz valsts apmaksātu acu kataraktas operāciju nevienā ārstniecības iestādē nesasniedz četrus gadus.Aicinām Jūs DM iesūtīt informāciju par ārstn. iestādi, lai varam precizēt situāciju.
Reply Retweet Like
NVD retweeted
Veselības ministrija Nov 8
Plānots paplašināt vakcinācijas kalendāru ar pretgripas vakcīnu
Reply Retweet Like
NVD Nov 8
Labdien! Darām Jums zināmu, ka autentifikācijas procesu E-veselības sistēmā nodrošina . Ja autorizēties joprojām nav iespējams, aicinām sazināties ar VRAA, rakstot uz e-pastu atbalsts@vraa.gov.lv
Reply Retweet Like
NVD Nov 6
Labdien! Izsakām nožēlu par radušos situāciju. Problēmu un jautājumu gadījumos aicinām sazināties ar E-veselības lietotāju Atbalsta dienestu, zvanot pa tālr. 67803300 (darba laiks katru dienu no plkst. 8.00 līdz 20.00).
Reply Retweet Like
NVD retweeted
Medicine.lv Oct 29
E-risinājumi veselības aprūpē jeb – kā rīkoties saslimšanas gadījumā?
Reply Retweet Like
NVD Oct 27
📣 Informējam, ka Valsts reğionālās attīstības ağentūras tehnisko uzlabošanas darbu rezultātā radītie traucējumi ir novērsti. Pieslēgšanās E-veselības portālam darbojas!
Reply Retweet Like
NVD Oct 27
Labdien! Valsts reğionālās attīstības ağentūras (VRAA) veicamo un citu VRAA sistēmu uzlabošanas darbu dēļ šobrīd nevar pieslēgties E-veselības portālam. Situācija tiek risināta. Par darbības atjaunošanu tiks paziņots. Atvainojamies par neērtībām!
Reply Retweet Like
NVD Oct 27
📣 Valsts reğionālās attīstības ağentūras (VRAA) veicamo un citu VRAA sistēmu uzlabošanas darbu dēļ šobrīd nevar pieslēgties E-veselības portālam! 💻 Situācija tiek risināta. Par darbības atjaunošanu tiks paziņots. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
Reply Retweet Like
NVD Oct 26
Uzmanību! ⚠️ No 26. oktobra plkst. 18:00 līdz 29. oktobra plkst. 8:00 nedarbosies portāls Līdz ar to nebūs pieejami arī Nacionālā veselības dienesta e-pakalpojumi.
Reply Retweet Like
NVD Oct 25
Līdz šim E-veselībā izrakstīti jau vairāk nekā 9 milj. e-recepšu. Tās tiek izrakstītas ik dienu. Ja ārstam vai pacientam ir aprūtināta e-recepšu izrakstīšana/saņemšana, aicinām par to informēt E-veselības lietotāju Atbalsta dienestu, rakstot uz atbalsts@eveseliba.gov.lv.
Reply Retweet Like
NVD Oct 25
Iepriekš rakstītais izriet no līdzšinējās pieredzes. Par šādiem gad. aicinām ārstus informēt mūsu Atbalsta dienestu, jo tie tiek pārbaudīti, izvērtējot iemeslus un iespējamo risinājumu. Jāņem vērā, ka ārsti var izmantot E-veselību, strādājot portālā vai caur savu ārējo sistēmu.
Reply Retweet Like
NVD retweeted
Valdības māja Oct 24
Replying to @Brivibas36
💊Veselības jomai, apstiprinot 2018. gada budžetu, piešķirts rekordliels finansējuma palielinājums, tam pārsniedzot vienu miljardu eiro. Tas ļāvis palielināt algas mediķiem un finansējumu kompenējamiem medikamentiem, samazināt rindas pēc veselības aprūpes pakalpojumiem
Reply Retweet Like
NVD Oct 25
Labdien! Pēdējo mēnešu laikā E-veselības sist. ir darbojusies stabili, izņemot īslaicīgu pārtraukumu piektdien. Plānveida uzlabošanas darbus veic nakts stundās. Būtiski, vai minētā "uzkāršanās" nav saistīta ar datora/interneta darbību vai ārsta prakses ārējās sistēmas darbību.
Reply Retweet Like
NVD Oct 25
Par aprakstīto situāciju aicinām sniegt komentāru , kuras pārziņā ir valsts apmaksātas sociālās rehabilitācijas nodrošināšana (Labklājības ministrijas padotības iestāde).
Reply Retweet Like
NVD Oct 23
Ieskaties, ja esi grūtniece! 🔎Grūtnieces var veikt 50 % valsts apmaksātu vakcināciju pret gripu. 🏥 Par vakcinācijas iespējām jautā sava ģimenes ārsta praksē!
Reply Retweet Like
NVD retweeted
LTV Panorama Oct 21
No jaunā gada Latvijas Onkoloģijas centra pacienti saņems daudz labāku un precīzāku staru terapiju. Investējot sešus miljonus eiro, nomainīti trīs lineārie paātrinātāji.
Reply Retweet Like
NVD Oct 18
Replying to @AValdbergs
Prieks par pozitīvo pieredzi! 👍 Šobrīd sistēma darbojas stabili. Līdz šim aptiekās izmantotas vairāk nekā 7 milj. e-receptes. Ja rodas sarežģījumi, aicinām mūs informēt, jo iemesli mēdz būt dažādi (e-recepte nav izrakstīta korekti, problēmas aptiekas ārējā inform. sistēmā u.c.).
Reply Retweet Like
NVD Oct 18
Gaidīšanas rindas veidojas dažādu iemeslu dēļ - ierobežots valsts finansējums, speciālistu pieejamība, pieprasījums konkrētajā ā. iestādē u.c. Atteikšanās no pieraksta, kas vairs nav aktuāls, ir svarīga, jo sniedz iespēju citam pacientam saņemt nepieciešamo pakalpojumu ātrāk!
Reply Retweet Like
NVD Oct 17
Labdien! Sabiedrības informēšanas kampaņu "Neļauj gripai sevi noķert!" īsteno mūsu kolēģi no Vairāk informācijas par kampaņu:
Reply Retweet Like