Twitter | Search | |
UZMANTV
Sorularınızın cevabını videolarla öğrenin! 2500'den fazla uzman, 55.000 video. Üstelik UZMANTV bilgisayarında, telefonunda, tabletinde! Unutma, !
13,409
Tweets
7
Following
15,930
Followers
Tweets
UZMANTV Oct 29
🇹🇷 10 yıllardan 95 koca seneye! Daha laik, çağdaş, ve bağımsız bir ülke için... Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun!
Reply Retweet Like
UZMANTV Sep 3
Replying to @senemcabuk
Sahane fikir! Programa alıyoruz Senem Hanım (: Sevgilerimizle...
Reply Retweet Like
UZMANTV Sep 3
İsabetli yorumları ile ciddi bir izleyici kitlesi kazanan Aytaç Öner ile hazırladığımız haftalık burç yorumlarını izlediniz mi? Yeni hafta ile ilgili karar vermeden önce Öner'in yorumlarına mutlaka göz atın. Link için tıklayın:
Reply Retweet Like
UZMANTV Aug 29
Replying to @GCetinerler
Sanıyoruz ki 30 Ağustos Zafer Bayramı önemi konulu videomuzun linkini paylaşırken bir sıkıntı çıkmış. Sizin için iletelim:
Reply Retweet Like
UZMANTV Aug 29
1922 yılında kazanılan Büyük Taarruz'u anmak için ilk kez 1923 yılında kutlanan, 1935 yılında ise ilan edilerek tüm yurtta kutlanmaya başlanan ’un ülkemiz için önemi nedir, öğrenmek için videomuzu izleyebilirsiniz.
Reply Retweet Like
UZMANTV Jun 24
Ülkemizin geleceği hakkında söz sahibi olmak istiyorsan... Sandığa git ve oyunu kullan!
Reply Retweet Like
UZMANTV May 19
19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı'mız kutlu olsun! 19 Mayıs 1919, Türkiye için çok önemli bir tarih. Çünkü 19 Mayıs, milli mücadelenin ve Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluş sürecinin başlangıcı olarak kabul edilir. Video için link:
Reply Retweet Like
UZMANTV retweeted
Serdar Orçin May 7
Birkaç gün önce yine bir sette yaşanan korkunç ❗️ kaza❗️sonrası yaralanan iki kişi belki son kaza son yaralanma olur. Mesleğimizin tüm bileşenleri gelin öğrendiklerimizi birbirimizle paylaşalım
Reply Retweet Like
UZMANTV May 5
Bugün Hıdırellez! Tüm iyi niyetlerimizi ve dileklerimizi kağıda dökme zamanı! Peki Hıdırellez zamanı nasıl dilek dilenir? Onun da videosunu yaptık! (: Videonun tamamı UZMANTV’de. Tıklayın:
Reply Retweet Like
UZMANTV May 1
Biz her gün bıkmadan çalışmaya devam ediyoruz. Çünkü 10 yıldır ürettiğimiz her videonun karşılığını güzel yorumlarınızla görüyoruz. Bu nedenle işimizi çok seviyoruz! Sizlerin de 1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramınız kutlu olsun! Videonun tamamı linkte:
Reply Retweet Like
UZMANTV Apr 30
30 Nisan haftasında, Terazi burcundaki dolunay etkisi ile hangi burç nasıl etkiler alacak, öğrenmek için Aytaç Öner ile hazırladığımız videolarımızı izlemeyi unutmayın. İzlemek için tıklayın:
Reply Retweet Like
UZMANTV retweeted
Üsküdar İletişim Apr 26
genel müdürü Defne Andaç Dijitalleşen Televizyonu tüm boyutlarıyla ele alıyor!!
Reply Retweet Like
UZMANTV Apr 26
Genel müdürümüz Defne Andaç, Üsküdar Üniversitesi İletişim Fakültesi 5. İletişim Günleri'nde UZMANTV'den yola çıkarak dijital yayıncılığı ve bizi bekleyen konuları anlattı.
Reply Retweet Like
UZMANTV Mar 18
18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 103. yılında, Çanakkale'de düşman güçlerine geçit vermeyen şehitlerimizi bir kere daha sevgiyle, saygıyla ve rahmetle anıyoruz.
Reply Retweet Like
UZMANTV Feb 27
4 Mart’a kadar neler olacak? Bu hafta bizi hangi sınavlar bekliyor? Kimlerden destek göreceğiz? Tüm soruların cevapları ve daha fazlası için Aytaç Öner ile hazırladığımız haftalık yorumlara tıklayın:
Reply Retweet Like
UZMANTV Jan 31
Şubat’a 31 Ocak'taki süper kanlı mavi ay tutulması ve dolunayın etkileri ile başlıyoruz. Doğal olarak ayın başından itibaren etkilerini hissedeceğiz. Şubat 2018 nasıl geçecek, öğrenmek için ile hazırladığımız videolarmızı izleyin:
Reply Retweet Like
UZMANTV Jan 29
31 Ocak'ta süper kanlı Ay tutulması ve dolunay var. Bu dolunay önemli kopmalara ve başlangıçlara işaret ediyor. Detaylar özellikle tutulmayı incelediğimiz 29 Ocak - 4 Şubat haftalık burç yorumlarında. İzlemek için linkimizi tıklayın
Reply Retweet Like
UZMANTV 12 Jan 18
Henüz izlemediyseniz 2018 burç yorumları için tıklayın: Bu yıl bir değil, iki uzmanımız var! 💕Sevgili astroloji uzmanlarımız ve birlikte anlatıyor! Bu enerjisi yüksek videolar için kendilerine çok teşekkür ederiz! 🙏🏻
Reply Retweet Like
UZMANTV 5 Jan 18
Bazen Yaşar Usta, bazen Kel Mahmut... Türk sinemasının duayeni Münir Özkul, İstanbul’daki evinde hayatını kaybetti. 92 yaşında aramızdan ayrılan Özkul’a Allah’tan rahmet, ailesi ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz. Geçen yıl kaybettiğimiz Halit Akçatepe’den Özkul’u dinliyoruz.
Reply Retweet Like
UZMANTV 2 Jan 18
Yeni yıl, yeni umutlar... Yepyeni yılın ilk haftasında haftalık burç yorumları için tıklayın: Bugün, 2 Ocak’ta Yengeç burcunda bir dolunay var. Biraz hassas olabiliriz. Tepkilerimize dikkat etmekte fayda var (: Herkese tekrardan güzel bir yıl dileriz
Reply Retweet Like