Twitter | Search | |
Erik Best 23 Jul 18
Události, komentáře včera probíraly vyšetřovací komisi k privatizaci OKD. Výjimečně ČT nepozvala žádné nezávislé novináře placené z peněz z OKD.
Reply Retweet Like
Jiri Smetana🇨🇿 23 Jul 18
To je ale škoda, když neustále zdůrazňuji svoji nezávislost na ZB. Já osobně se těším, jak Bakalu přivedou ke komisi v zelezech, a zveřejní fotky na titulních stranách a s se budou predhanet, kdo napíše více dehonestujici komentář 😂
Reply Retweet Like
Petr Honzejk
1) To je prostě lež, z peněz OKD není placený nikdo, Economia si na sebe vydělá sama. 2) jak dnes píšu, je dobře, že komise OKD funguje a Bakala by se jí neměl vyhýbat.
Začala fungovat vyšetřovací komise k privatizaci OKD. Je to dobře. Pád uhelné firmy traumatizoval celé Ostravsko, spekulace a vážná obvinění jsou součástí politické hry. Je ve veřejném zájmu dozvědět...
Hospodářské noviny Hospodářské noviny @Hospodarky
Reply Retweet Like More
Erik Best 24 Jul 18
Lež? Podle nálezu amerického soudu měl pan Bakala s první manželkou k lednu 2003 společný majetek v hodnotě 8 384 809 $, z čehož si Bakala po rozvodu nechal půlku. Bakala koupil Economii v roce 2008 za odhadovanou cenu 2 milardy Kč. Kde vzal ty peníze, jestli ne z OKD?
Reply Retweet Like
Petr Honzejk 24 Jul 18
Ano, Lež. Economia si na sebe plus minus vydělá. S vlastnictvím to přeci nemá nic společného.
Reply Retweet Like
Petr Honzejk 24 Jul 18
Do mě? Ne. Pokud Vím, tak majitel nalil nějaké provozní peníze do Economie jen jednorázově, v době největšího krizového propadu trhu. A nyní je to už zpátky a firma si na sebe vydělává. Teď mě můžete kritizovat leda za to, zda se nestydím vydělávat majiteli. (nestydím).
Reply Retweet Like
Marek Vrána 24 Jul 18
“Jak dnes píšu...”Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře. Tak my si to nakonec neprecteme, co pisete. Sikovne jste se za to schoval...
Reply Retweet Like
Erik Tabery 24 Jul 18
Fascinující argument. Jak schoval? Prostě si to kupte a nebo nekupujte, ale to je pak čistě Váš problém. A případně se řiďte veřejně deklarovaným mottem pana Besta, že novináři nemusí nic dokládat, stačí, když si to myslí.
Reply Retweet Like
Střední třída v ČR 🇨🇿🇬🇷🇭🇺 24 Jul 18
No na královské výplaty předních ideologů ZB v a v .u zatím je.
Reply Retweet Like
pedro kompi 24 Jul 18
A co takhle kotoul vzad, už dobrý?
Reply Retweet Like
Manci Snabl 28 Jul 18
Petr Honzejk, nojo, pomlouvat novináře "placené Babišem" to je jiná,klidně lžete dál ,stejně vám nikdo nevěří. Pokud opravdu myslíte, že vás neplatí Bakala, pak jste totálně blbej a přestaňte otravovat ve veřejném prostoru.
Reply Retweet Like