Twitter | Search | |
Onlajny.com
Všechny zápasy on-line. Přidejte se k fanouškům a dostanete informace o Onlajnech z první ruky! -
Onlajny.com Sep 5
Fantastického úspěchu dosáhli čeští basketbalisté, kteří po skvělém týmovém výkonu přehráli 91:76 Turecko a na úkor soupeře postupují mezi nejlepších 16 týmů na MS! Zápas jste mohli sledovat zde ⬇️ 📸 FB profil Český basketbal
Reply Retweet Like
Onlajny.com Aug 26
Dnes bude rozehrán poslední🎾 grandslamový turnaj sezóny, kterým je US Open. V New Yorku půjdou do akce i 🇨🇿čeští zástupci. Jako první přijdou na řadu po 17. hodině Tomáš Berdych a také Karolína Plíšková s Terezou Martincovou, které čeká české derby! ⬇️
Onlajny.com Aug 25
Fantastický výkon předvedl proti útočník Nikolaj Komličenko! Jeho čtyři zásahy⚽️⚽️⚽️⚽️ si můžete prohlédnout v našem přenosu ⬇️
Fotbalisté Bournemouthu podlehli ve 3. kole ⚽️Premier League obhájcům titulu z Manchesteru City 1:3. Jejich gól, který zaznamenal na konci prvního poločasu z přímého kopu Harry Wilson, ale stál za to! Prohlédnout si ho můžete v našem přenosu ⬇️
Na onlajnech dnes můžete sledovat také průběh zápasů ⚽️fotbalové FORTUNA:LIGY. Od 16:30 proti sobě nastoupí a . Ve stejném čase bude zahájen také souboj a . ⬇️
Dnes probíhají závody 🇬🇧britské Grand Prix MS silničních motocyklů. Ve třídě přišel Marc Márquez podruhé v řadě o vítězství v poslední zatáčce. V cíli ho o pouhých 0,013 sekundy porazil krajan 🇪🇸 Alex Rins! Průběh závodu jsme tradičně sledovali⬇️
Onlajny.com May 21
Skvěle! 🇨🇿 udolal ve strhujícím utkání 🇨🇭Švýcarsko 5:4 a je blízko druhému místu v tabulce skupiny B, což by znamenalo, že na čtvrtfinále by svěřenci Miloše Říhy zůstali v Bratislavě!👏👏
Hokejisté 🇨🇿 před několika minutami rozehráli svůj poslední zápas ve skupinové fázi . Proti 🇨🇭Švýcarům už prohrávají. Průběh utkání můžete sledovat zde ➡️
Onlajny.com May 20
Hokejisté 🇬🇧Velké Británie slaví senzační záchranu v elitní skupině ! V zápase o všechno udolali 4:3 v prodloužení 🇫🇷Francii, přestože prohrávali už 0:3 a udrželi se tak na úkor svého dnešního soupeře. Vše důležité naleznete zde ➡️
Onlajny.com May 19
Vítěznému utkání 🇨🇿 na s 🇦🇹Rakouskem v hledišti přihlížela také zlatá 🥇🥇olympionička Ester Ledecká! To nejdůležitější z celého zápasu naleznete v našem přenosu ⬇️
Fotbalisté slaví 19. mistrovský titul🏆 v historii klubu! Sešívaným stačila k definitivní jistotě i bezgólová remíza na půdě Baníku Ostrava. Novým šampiónům gratulujeme!👏👍
Volnou sobotu si hokejisté 🇨🇿 zpestřili týmovým focením 📷. Dnes je na už opět čeká utkání, od 16:15 nastoupí proti 🇦🇹Rakousku. Stejně jako v pátečním duelu s Itálií bude chytat Pavel Francouz. Textový přenos naleznete zde ➡️
🎾Tenistka porazila ve finále turnaje v Římě Britku Kontaovou a bude světovou dvojkou!👏👍💪 ⬇️
Dnes byla na programu Grand Prix Francie🇫🇷 MS silničních motocyklů 🏍️. 🇨🇿Karlovi Abrahamovi bohužel jubilejní dvoustý start napříč všemi třídami pěkně zhořkl, když své naděje ukončil pádem již v zahřívacím kole. Závod jsme samozřejmě sledovali ➡️
Onlajny.com May 17
🇨🇿Čeští hokejisté vedou po první třetině nad 🇮🇹Italy 1:0 díky premiérovému zásahu Milana Gulaše při prvním startu na ! 👍👏 Zbytek duelu můžete sledovat zde ➡️
🇨🇿 vyzve od 20:15 Itálii 🇮🇹, která ve čtyřech zápasech ještě nedokázala skórovat a má hrozivé skóre 0:30. V brance se poprvé na šampionátu představí Pavel Francouz a premiéra na čeká Milana Gulaše! Utkání můžete sledovat 👀zde ➡️
Bravo !👏👏👏 Česká 🇨🇿 tenistka nakonec dokázala otočit utkání proti Victorii Azarenkové a v Římě postupuje už do semifinále!💪
Poslední volné místo na soupisce 🇨🇿 zaplnil Milan Gulaš! Zkušený útočník se dočká své premiéry na už dnes večer v zápase proti 🇮🇹Itálii.
🇨🇿 právě bojuje o postup do semifinále na turnaji v Římě🎾 proti běloruské tenistce Victorii Azarenkové. První set prohrála až v tiebreaku. Zbytek utkání můžete sledovat zde ⬇️
Biatlonová hvězda 🇩🇪Laura Dahlmeierová oznámila v pouhých 25 letech ukončení kariéry! Sedminásobnou mistryni světa, dvojnásobnou zlatou🥇 olympijskou medailistku a vítězku celkového hodnocení Světového poháru v sezóně 2016/17💪 v posledním ročníku brzdily zdravotní komplikace