Twitter | Search | |
Jaunsardze
Augsim Latvijai! - tāda ir jaunsargu devīze. Ja esi aktīvs, komunikabls un nebaidies no izaicinājumiem, vēlies aizraujoši pavadīt laiku - seko mums!
3,713
Tweets
78
Following
984
Followers
Tweets
Jaunsardze May 24
Jau rīt, 25.maijā stadionā pie Mālpils sporta centra tiks atklātas "Jaunsardzes sporta spēles 2019".🏃‍🏀⚽️🏐 Plānots, ka šajās spēlēs piedalīsies 240 jaunsargi no visas Latvijas!
Reply Retweet Like
Jaunsardze May 21
Neskatoties uz dažādiem izaicinājumiem, jaunsargi godam pārstāv Latviju sacensībās "Ernake 2019", kas norisinājās Igaunijā💯💪 👉Lasi vairāk mūsu mājaslapā:
Reply Retweet Like
Jaunsardze May 13
Hokeja komanda "Jaunsardze" noslēgusi ledus sezonu🏆🏒 Lasi vairāk:
Reply Retweet Like
Jaunsardze Apr 25
Šogad pirmo reizi tika organizētas sacensības "Dzeldas kauss sporta tūrismā 2019".🏆 To iniciātors un organizators - Jaunsardzes 1.novada nodaļa un instruktors, virsseržans Kaspars Rudītis, kurš pats ir liels sporta tūrisma entuziasts 😁🎉
Reply Retweet Like
Jaunsardze Apr 24
Jaunsarg, ja šogad piedalies 4.īmeņa testa nometnē, Tev ir labas angļu valodas zināšanas un Tu veiksmīgi nokārtosi visus testus, varbūt Tev būs iespēja būt starp 10 jaunsargiem, kuri šovasar dosies uz nometni Lielbritānijā!
Reply Retweet Like
Jaunsardze Apr 11
No šī gada 3. līdz 5. aprīlim Varšavā Jaunsardzes pārstāvji apmeklēja Polijas Aizsardzības biroja rīkotu konferenci, kurā tika nosēlgts starptautiskās sadarbības līgums 2020. gadam starp Latviju, Igauniju, Lietuvu, Poliju un Lielbritāniju. 🇱🇻🇵🇱🇱🇹🇪🇪🇬🇧
Reply Retweet Like
Jaunsardze Apr 3
Meklējam kolēģi - vecāko ekspertu mācību jautājumos! Jā Tev patīk darbs ar jauniešiem un ir pieredze pedagoģiskajā darbā - piesakies līdz 23.aprīlim!
Reply Retweet Like
Jaunsardze Apr 1
Aizvadītajā nedēļā norisinājās sanāksme par valsts aizsardzības mācības (VAM) realizāciju un norisi skolās 2019./2020. mācību gadā. Jau iepriekš ziņots, ka šogad tiek plānots uzsākt VAM vēl 48 Latvijas skolās.
Reply Retweet Like
Jaunsardze Mar 28
2019./2020. mācību gadā valsts aizsardzības mācību plānots pasniegt vairāk kā 60 skolās no visas Latvijas!
Reply Retweet Like
Jaunsardze Mar 26
23. un 24. martā Rīgas Vidzemes priekšpilsētas, Rīgas Centra rajona, Rīgas Kurzemes rajona, Babītes un Lielvārdes novadu vienību jaunsargi piedalījās izzinošā ekskursijā Mangaļsalā.
Reply Retweet Like
Jaunsardze Mar 19
Reply Retweet Like
Jaunsardze Mar 7
Pievienojies Jaunsardzes un informācijas centra kolektīvam! Meklējam kolēģus - Plānošanas nodaļas vecāko ekspertu mācību jautājumos un jaunsargu instruktorus! Piesakies, rakstot uz epastu konkursi@jic.gov.lv, ieskaties pieejamajās vakancēs JIC mājaslapā!
Reply Retweet Like
Jaunsardze Mar 6
Rīt, 7.martā, projekta “Štāba bataljona simtgades labie darbi” ietvaros, NBS Štāba bataljona karavīri apmeklēs Tilžas vidusskolu un Balvu profesionālo un vispārizglītojošo vidusskolu, kurās šobrīd tiek īstenots valsts aizsardzības mācības pilotprojekts.
Reply Retweet Like
Jaunsardze Feb 22
Jūsu skolai ir iespēja 2019./2020.mācību gadā izvēlēties priekšmetu Valsts aizsardzības mācība (VAM) kā obligāti piedāvājamās izvēles priekšmetu. Vairāk informācijas mūsu mājaslapā vai zvanot 67335389
Reply Retweet Like
Jaunsardze Feb 22
Jaunieši vecumā no 15 līdz 20 gadiem tiek aicināti piedalīties projektā "Jauniešu Saeima", kas norisināsies 26.aprīlī.
Reply Retweet Like
Jaunsardze Feb 21
Jaunsardzes un informācijas centrs izsludina atklātu konkursu uz 2.novada nodaļas jaunsargu instruktoru amatiem, pieteikšanās līdz 12. martam!
Reply Retweet Like
Jaunsardze Feb 14
13. februārī Jaunsardzes un informācijas centrā norisinājās Ēnu diena, kurā skolēniem bija iespēja “ēnot” Jaunsardzes un informācijas centra direktoru pulkvežleitnantu Aivi Mirbahu un 5. novada nodaļas vadītāju Andi Ābelīti.
Reply Retweet Like
Jaunsardze Feb 4
1. - 3. februārim Saldus novada Grīvaišos notika Kalnu jaunsargu un VAM audzēkņu izdzīvošanas pārgājiens. Nometnes laikā tika pārbaudīta jauniešu spēja izdzīvot brīvā dabā vairākas diennaktis, izmantojot pašu sarūpētos izdzīvošanas komplektus.
Reply Retweet Like
Jaunsardze Feb 1
Vēl joprojām vari paspēt pieteikties "ēnot" kādu no Jaunsardzes un informācijas centra piedāvātajām vakancēm! Izmato izdevību un piesakies!🙂
Reply Retweet Like
Jaunsardze Jan 24
Izmanto izdevību un piesakies ēnot Jaunsardzes un informācijas centra direktoru pulkvežleitnatu Aivi Mirbahu vai kādu no novadu nodaļu vadītājiem!
Reply Retweet Like