Twitter | Search | |
Jaunsardze
Augsim Latvijai! - tāda ir jaunsargu devīze. Ja esi aktīvs, komunikabls un nebaidies no izaicinājumiem, vēlies aizraujoši pavadīt laiku - seko mums!
3,703
Tweets
78
Following
988
Followers
Tweets
Jaunsardze 4h
Jūsu skolai ir iespēja 2019./2020.mācību gadā izvēlēties priekšmetu Valsts aizsardzības mācība (VAM) kā obligāti piedāvājamās izvēles priekšmetu. Vairāk informācijas mūsu mājaslapā vai zvanot 67335389
Reply Retweet Like
Jaunsardze 8h
Jaunieši vecumā no 15 līdz 20 gadiem tiek aicināti piedalīties projektā "Jauniešu Saeima", kas norisināsies 26.aprīlī.
Reply Retweet Like
Jaunsardze 10h
Jaunsardzes un informācijas centrs izsludina atklātu konkursu uz 2.novada nodaļas jaunsargu instruktoru amatiem, pieteikšanās līdz 12. martam!
Reply Retweet Like
Jaunsardze Feb 14
13. februārī Jaunsardzes un informācijas centrā norisinājās Ēnu diena, kurā skolēniem bija iespēja “ēnot” Jaunsardzes un informācijas centra direktoru pulkvežleitnantu Aivi Mirbahu un 5. novada nodaļas vadītāju Andi Ābelīti.
Reply Retweet Like
Jaunsardze Feb 4
1. - 3. februārim Saldus novada Grīvaišos notika Kalnu jaunsargu un VAM audzēkņu izdzīvošanas pārgājiens. Nometnes laikā tika pārbaudīta jauniešu spēja izdzīvot brīvā dabā vairākas diennaktis, izmantojot pašu sarūpētos izdzīvošanas komplektus.
Reply Retweet Like
Jaunsardze Feb 1
Vēl joprojām vari paspēt pieteikties "ēnot" kādu no Jaunsardzes un informācijas centra piedāvātajām vakancēm! Izmato izdevību un piesakies!🙂
Reply Retweet Like
Jaunsardze Jan 24
Izmanto izdevību un piesakies ēnot Jaunsardzes un informācijas centra direktoru pulkvežleitnatu Aivi Mirbahu vai kādu no novadu nodaļu vadītājiem!
Reply Retweet Like
Jaunsardze Jan 18
18. janvārī Aizsardzības ministrijā norisinājās valsts aizsardzības mācības pilotprojekta 1. semestra atskaites sanāksme, kurā piedalījās pilotprojekta skolu un pašvaldību pārstāvji, kā arī valsts aizsardzības mācības pasniedzēji.
Reply Retweet Like
Jaunsardze Jan 18
FOTO: Saldū veiksmīgi aizvadīts jaunsargu instruktoru seminārs, kurā piedalījās 97 jaunsargu instruktori no visām Jaunsardzes novadu nodaļām.
Reply Retweet Like
Jaunsardze Jan 14
Foto no barikāžu atceres dienas pasākuma Zaķusalā, kurā svinīgo jaunsarga solījumu nodeva 128 jaunsargi!
Reply Retweet Like
Jaunsardze Jan 11
Svētdien, 13. janvārī, barikāžu piemiņas pasākuma laikā Zaķusalā svinīgo solījumu dos 128 Jaunsardzes 5. novada nodaļas jaunsargi. Aicinām ikvienu piedalīties arī citos barikāžu dienas atceres pasākumos!🇱🇻 Vairāk informācijas
Reply Retweet Like
Jaunsardze Jan 9
Jaunsardzes un informācijas centrs izsludina atklātu konkursu uz Plānošanas un organizācijas departamenta Nodrošinājuma nodaļas IT tīkla administratora amatu uz nenoteiktu laiku.
Reply Retweet Like
Jaunsardze Jan 8
No 3. līdz 12. jūnijam norisināsies valsts aizsardzbas mācības (VAM) nometne! Piesakies jau tagad pie sava instruktora un piedalies piedzīvojumā!
Reply Retweet Like
Jaunsardze Dec 21
Priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu!🎄🎉
Reply Retweet Like
Jaunsardze Dec 18
FOTO: 13.decembrī Latvijas Nacionālajā aizsardzības akadēmijā norisinājās Jaunsardzes un informācijas centra gada noslēguma seminārs
Reply Retweet Like
Jaunsardze retweeted
AizsardzībasMin. Dec 17
Aizsardzības ministrs apbalvo radošo darbu konkursa “Karavīrs starp mums” uzvarētājus
Reply Retweet Like
Jaunsardze Nov 30
Šodien Jaunsardzei aprit 26 gadi! Augsim Latvijai!🇱🇻
Reply Retweet Like
Jaunsardze Nov 28
Ir ievēlēta 4. Jaunsargu pašpārvalde. Par tās vadītāju kļuva jaunsargs Roberts Kokins, par vadītāja vietnieku jaunsargs Marta Šermuksne!
Reply Retweet Like
Jaunsardze Nov 21
18.novembī, Rīgā, 11.novembra krastmalā notika Latvijas Republikas proklamēšanas 100.gadadienai veltīta Latvijas un tās sabiedroto bruņoto spēku, Iekšlietu ministrijas pakļautības iestāžu un Jaunsardzes vienību militārā parāde. Foto:Gatis Dieziņš un Armīns Janiks (AM)
Reply Retweet Like
Jaunsardze retweeted
AizsardzībasMin. Nov 20
Godasardzes akcijas "Brīvības sardzē" ietvaros tapušajā video jaunsargi stāsta, kāpēc viņi ir gatavi aizsargāt savu valsti un ir iestājušies :
Reply Retweet Like