Twitter | Search | |
ישראל כ”ץ Israel Katz
שר החוץ והשר לענייני מודיעין. חבר הקבינט המדיני ביטחוני. Minister of Foreign Affairs and Minister of Intelligence. Member of the Security Cabinet
903
Tweets
186
Following
11,380
Followers
Tweets
ישראל כ”ץ Israel Katz 22h
המובן מאליו ראוי שיאמר: תוכניתי להפיכת שגרירויות ישראל בעולם לזרוע מרכזית לקידום אינטרסים כלכליים של מדינת ישראל, תואמת את עקרונות הדיפלומטיה המודרנית, ולא באה לייתר עיסוקים מדיניים ואחרים, אלא לנצל את כח האדם האיכותי במשרד החוץ לביצוע מגוון המטלות.
Reply Retweet Like
ישראל כ”ץ Israel Katz Jul 14
עצה לאיש עם הבקבוק שמתלונן על הפקקים, כשאתה נוסע ברכב תסתכל היטב במראה. מר גנץ הנכבד, כשאתה ואשכנזי הובלתם מיזמים כושלים בתחום האזרחי - אני הובלתי מהפיכת ענק, שמצמצמת פיגור של 100 שנים ומשנה את פני המדינה.
Reply Retweet Like
ישראל כ”ץ Israel Katz Jul 11
בטקס סיום קורס הצוערים של משרד החוץ. נבחרת מצויינת ומגוונת שיוצאת לייצג את מדינת ישראל בכל רחבי העולם. אפעל להעמיד לרשותם את כל האמצעים הנדרשים. בהצלחה.
Reply Retweet Like
ישראל כ”ץ Israel Katz Jul 10
השתתפתי כעת בטקס כתיבת והכנסת ספר תורה, שקיים ידידי אלדד פרי בביתו ברחובות, לכבודה והצלחתה של אימו סימונה. אין גדולה כמצוות כיבוד הורים לצד חיזוק והעמקת שורשינו היהודיים. עלה והצלח.
Reply Retweet Like
ישראל כ”ץ Israel Katz Jul 4
במלאת 40 שנה להסכם השלום עם מצרים, עלינו להציב את היעד הבא: שלום מתוך עוצמה- עם מדינות המפרץ הערביות. הנה תזכורת קצרה לביקורי באבו דאבי.
Reply Retweet Like
ישראל כ”ץ Israel Katz Jul 2
בנאום שנשאתי היום בכנס הרצליה, אמרתי כי איראן היא האיום הגדול ביותר על ישראל ועל האזור כולו. צריך לעשות את הכול, ואני מתכוון את הכול, כדי למנוע מאיראן אי פעם להשיג נשק גרעיני. כמו כן, לאחר חזרתי מהביקור אבו דאבי, דיברתי גם על ההזדמנויות שיש לישראל מול מדינות האזור.
Reply Retweet Like
ישראל כ”ץ Israel Katz Jul 2
At I stressed that Iran is the biggest threat to Israel & entire region. Everything ,and I mean everything, must be done to prevent Iran from obtaining nuclear weapons. Having returned from Abu Dhabi, I also spoke about opportunities for Israel with countries in the region.
Reply Retweet Like
ישראל כ”ץ Israel Katz Jul 2
Pleasure to meet with Greek Minister of National Defence Admiral Evangelos Apostolakis. Greece is an important friend of Israel and we look forward to further cooperation between our two countries 🇮🇱🇬🇷
Reply Retweet Like
ישראל כ”ץ Israel Katz Jul 1
Earlier today I came back to Israel from a visit to Abu Dhabi. For me, having been there as the Foreign Minister, is like a vision coming true. Together with PM I will continue to promote the normalization of the relations between Israel and the region.
Reply Retweet Like
ישראל כ”ץ Israel Katz Jul 1
סיימתי היום ביקור באבו דאבי. התרגשתי לייצג את האינטרסים של מדינת ישראל מול מדינות המפרץ הערביות. חזון שהולך ומתגשם. אמשיך לקדם עם רה״מ מדיניות נורמליזציה מתוך עוצמה עם מדינות האזור.
Reply Retweet Like
ישראל כ”ץ Israel Katz Jun 27
חוגגים יום הולדת למור בתנו האהובה. צעירה, מוכשרת והשמים הם הגבול. בהצלחה בהכל.
Reply Retweet Like
ישראל כ”ץ Israel Katz Jun 25
הנחיתי את משרד החוץ לנזוף בשגריר צילה בישראל על כך שבניגוד לנהלים וסיכום מוקדם התלוו נציגי ממשל פלשתינים לביקורו של נשיא צ׳ילה בהר הבית. יש להפריד בין חופש פולחן מוחלט עליו מקפידה ישראל יותר כל גורם בעבר, לבין שמירה ומניעת פגיעה בריבונותנו על הר הבית.
Reply Retweet Like
ישראל כ”ץ Israel Katz retweeted
ראובן (רובי) ריבלין Jun 25
אירחנו הבוקר מפגש חשוב לציון 40 שנה להסכם השלום עם מצרים, בהשתתפות שגריר מצרים בישראל, שר החוץ  והשר לשיתוף פעולה אזורי . הסכם השלום הוא מתנה עצומה שמנהיגי מצרים וישראל נתנו לנו, לילדינו ולנכדינו ובזכותו הם מכירים רק שלום בין מדינותינו.
Reply Retweet Like
ישראל כ”ץ Israel Katz Jun 25
נפגשתי היום עם סטיבן הרפר, ראש ממשלת קנדה לשעבר, מגדולי ידידיה של מדינת ישראל. שוחחנו על איראן, המאבק בטרור ופיתוח כלכלי. הודיתי לו על כל שעשה ומה שודאי עוד יעשה.
Reply Retweet Like
ישראל כ”ץ Israel Katz Jun 24
לאחר למעלה מ-10 שנות כהונה, נפרדתי מתפקיד שר התחבורה. זהו שיא כהונה בתפקיד אחד לשר ישראלי.היסטוריה שהפכה למפעל חיים, בשילוב של זכרונות ותובנות רבות. אני גאה במהפכה שהובלתי, בעשייה העצומה וברפורמות החשובות, ששינו ומשנות את פניה של מדינת ישראל <<<
Reply Retweet Like
ישראל כ”ץ Israel Katz Jun 24
אני מחזק את ידי נשיא ארה״ב טראמפ בהחלטתו להחריף את הסנקציות הכלכליות על המשטר האירני. המלחמה הכלכלית נגד איראן, כנגד נסיונותיה לפתח נשק גרעיני ותמיכתה בטרור האזורי והעולמי, היא צעד נכון וראוי המותיר למשטר האייטולות האיראני אחת משתי האפשרויות - להכנע ולחדול או להמשיך לקרוס כלכלית.
Reply Retweet Like
ישראל כ”ץ Israel Katz Jun 24
I support in his decision to toughen the sanctions on Iran. The economic war led by the US against Iran's attempts to develop nuclear weapons and its support for terrorism is a right step that leaves the Iranian regime two options - to surrender or to collapse.
Reply Retweet Like
ישראל כ”ץ Israel Katz Jun 23
למרים פיירברג היקרה, מיטב הברכות על ההחלטה שלא להגיש נגדך כתב אישום. היינו בקשר וראיתי מקרוב עד כמה היה קשה לך המעמד, אבל עמדת בגאון תוך אמונה בצדקת דרכך. אני מאחל לך הצלחה רבה בהמשך הדרך.
Reply Retweet Like
ישראל כ”ץ Israel Katz Jun 23
כמידי שנה השתתפתי כעת בטקס הזיכרון הממלכתי ל11 לוחמי הלח״י שנהרגו בפשיטה על מוסכי הרכבת הבריטים בשנת 1946, באנדרטת חללי הלח״י בקרית אתא. בפעילותם ונחישותם ונכונותם להקרבה עצמית תרמו לוחמי הלח״י רבות לגירוש הכובש הבריטי והקמתה של מדינת ישראל.
Reply Retweet Like
ישראל כ”ץ Israel Katz Jun 16
As I told reporters after the Convention in NYC, Israel will be represented at Bahrain economic workshop in a way that will be decided later on. Israel has the ability to contribute to the development of the region with technology, enovation and other ways.
Reply Retweet Like