Twitter | Search | |
İnovital Gıda
Un ve Yem Gıda
73
Tweets
4
Following
4
Followers
Tweets
İnovital Gıda Aug 13
Bir canlıyı korumak için Kaymakam olmanız gerekmez... Sadece biraz sorumluluk, biraz farkındalık yeterli... İster mama kaplarına sahip çık, ister ayıracağın küçük bütçelerle onları mutlu et. Gel Sende Destek Ol, Kendini İyi Hisset!🐶🐱🐾 İletişim: inovi…
Reply Retweet Like
İnovital Gıda Aug 10
İnovital Ailesi olarak lezzetli, sağlıklı unlarımızı hiçbir koruyucu ve katkı maddesi kullanmadan en doğal haliyle sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. ▫️▫️▫️
Reply Retweet Like
İnovital Gıda Aug 7
Bir canlıyı korumak için Belediye Başkanı olmanız gerekmez... Sadece biraz ilgi, biraz duyarlılık yeterli...
Reply Retweet Like
İnovital Gıda Aug 7
Satış ofisimizde can dostlarımız için, 30'dan fazla mama çeşidi bulunduğunu biliyor muydunuz? Can dostlarımız için, yolu sevgiden geçen herkesi ofisimize bekliyoruz. Unutma, birlikten güç doğar... 🤗 Adresimiz; Mermerli Mahallesi Bülent Ecevit Bulva…
Reply Retweet Like
İnovital Gıda Aug 1
Reply Retweet Like
İnovital Gıda Jul 30
Sütte verim, protein ve yağ oranını arttıran, hızlı büyümeyi sağlayan, ürünlerimizin yüz akı (Ino 303 Arpa Ezmesi) ile can dostuna 💯 ver.
Reply Retweet Like
İnovital Gıda Jul 26
Onlar söyleyemez, sen düşünebilirsin. İstesin diye beklemeyin, gelin destek olun! 🐶🐱 İster mama kaplarına sahip çıkın, isterseniz ayıracağınız küçük bütçelerle destek olarak onları mutlu edin. İletişim: - 0232 832 87 22 info…
Reply Retweet Like
İnovital Gıda Jul 26
Dostunuzun negatif enerji dengesini ortadan kaldıran, yüksek verim sağlayan, ürünlerimizin yüz akı (Ino 303 Arpa Ezmesi) ile can dostuna 💯 ver.
Reply Retweet Like
İnovital Gıda Jul 21
Yoksa sen hala Tutumlu Kart sahibi olmadın mı? Firmamıza gel İnovital Tutumlu Kart sahibi ol, her alışverişinde para puan biriktir. Biriktirdiğin para puanlarla alışverişini fırsata çevir. 😉🤝 . . .
Reply Retweet Like
İnovital Gıda Jul 19
Reply Retweet Like
İnovital Gıda Jul 17
Mis gibi kokusu dört bir yanınızı saracak... İno Tam Buğday Unu ile yapılan Ekşi Mayalı Pita Ekmeği lezzetinizi taçlandıracak👌 Malzemeler 3 su bardağı İno Tam Buğday Un 2 çay bardağı ekşi maya 2 tatlı kaşığı pekmez 1 tatlı kaşığı tuz 1 çay bardağı s…
Reply Retweet Like
İnovital Gıda Jul 16
Hayvanda sindirim bozukluklarının ortaya çıkmasını ve kesif yem besisinde görülen laminitisi (topal ayak) engelleyen, ürünlerimizin yüz akı (Ino 303 Arpa Ezmesi) ile can dostuna 💯 ver.
Reply Retweet Like
İnovital Gıda Jul 9
Canlı ağırlık artışında ve yemden yararlanma oranlarında fayda sağlayan, ürünlerimizin yüz akı (Ino 303 Arpa Ezmesi) ile can dostuna 💯 ver. . .
Reply Retweet Like
İnovital Gıda Jul 7
Sevginin yolu, emekten geçer. Bizlerde bu duyguyu çoğaltmak için işimizi her gün aynı özenle yapıyoruz... . . .
Reply Retweet Like
İnovital Gıda Jul 4
Can dostlarımız için yolu sevgiden geçen herkesi ofisimize bekliyoruz. Sizleri tanımak, tanışmak, ağırlamak isteriz. . Adresimiz; Mermerli Mahallesi Bülent Ecevit Bulvarı No: 104 Menemen 🤗 . .
Reply Retweet Like
İnovital Gıda Jul 2
Hayvanda şişme gibi sindirim bozukluklarını ortadan kaldırmada etkin rol oynayan, ürünlerimizin yüz akı (Ino 303 Arpa Ezmesi) ile can dostuna 💯 ver. .
Reply Retweet Like
İnovital Gıda Jul 1
İno Tam Buğday Unu ile yapılan Ekşi Maya Ekmek içeriğindeki yararlı bakteriler sayesinde alerji, şişlik, eklem ağrıları ve gluten hassasiyetini azaltır... . .
Reply Retweet Like
İnovital Gıda Jun 30
İnovital Tutumlu Kart sahibi olanlar alışverişini fırsata çeviriyor. Sende firmamızdan edineceğin İnovital Tutumlu Kart ile her alışverişinde para puan biriktir. Alışverişini fırsata çevir. . .
Reply Retweet Like
İnovital Gıda Jun 29
Emeğin olduğu yerde her daim lezzet, bereket, bolluk olur. Sevdiklerinize, kendi emeğinizle sıcacık, tadı damakta kalacak lezzetler sunun. . 🍞
Reply Retweet Like
İnovital Gıda Jun 26
Biz en iyisini yaptık. Denemeyen nereden bilsin. İnofit Yulaf Ezmesi'ni bizden değil deneyenlerden dinleyin. Hadi bakalım 🤗 @nilayssayin . . .
Reply Retweet Like