Twitter | Search | |
ISUBÜ/ESÜF
Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Eğirdir Su Ürünleri Fakültesi Resmi Twitter Sayfası
62
Tweets
79
Following
118
Followers
Tweets
ISUBÜ/ESÜF Feb 17
FISH FORWARD 2 Projesi (İnsanlar, Okyanuslar ve İklim Yararına Sorımlu Su Ürünleri Tüketimi) sonuçlarını paylaşmak üzere, 14 Şubatta Bodrum'da düzenlenen çalıştaya, Dekanımız Prof. Dr. Ayşegül KUBİLAY ve Doç. Dr. Behire Işıl DİDİNEN katılmışlardır.
Reply Retweet Like
ISUBÜ/ESÜF Jan 16
16 Ocak 2020 Perşembe günü Akuamaks Su Ürünleri Genel Müdürü Bülent Serdar YILDIRIM "Kapalı Devre Yetiştiricilik ve Araştırma Sistemleri" konulu sunumlarını gerçekleştirmişlerdir.
Reply Retweet Like
ISUBÜ/ESÜF Jan 16
ISUBÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yıldız BOLAT ve fakültemiz öğretim üyelerinin katılımıyla, 2019-2020 "Akademik Kurul" toplantısı yapılmıştır.
Reply Retweet Like
ISUBÜ/ESÜF Dec 30
İçsu Balıkları Yetiştiriciliği dersi kapsamında Eğirdir Su Ürünleri Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü'ne gezi yapılmış olup enstitü ve projeler hakkında bilgi alınmıştır. Sudak,alabalık,kerevit,sülük yetiştiriciliği üniteleri ve laboratuvarlar gezilmiştir.
Reply Retweet Like
ISUBÜ/ESÜF Dec 30
İçsu Balıkları Yetiştiriciliği dersi kapsamında Fakültemizin Eğirdir'de bulunan birimine gezi yapılmıştır. Birimde yetiştiriciliği yapılan alabalık,mersin balığı,yayın balığı,sazan ve koi balıkları hakkında bilgi alınıp yerinde incemeler yapılmıştır.
Reply Retweet Like
ISUBÜ/ESÜF Dec 22
13 Aralık günü fakültemiz tarafından organize edilen "Bilim Söyleşileri" etkinliği büyük ilgi gördü. İkinci olarak Biyolog Sedat KARAKOYUN "Eğirdir Gölü Geçmişi ve Mevcut Durumu" konulu sunumunu gerçekleştirdi.
Reply Retweet Like
ISUBÜ/ESÜF Dec 22
13 Aralık günü fakültemiz tarafından organize edilen "Bilim Söyleşileri" etkinliği büyük ilgi gördü. İlk olarak MAKÜ öğretim üyesi Prof. Dr. Zeki YILDIRIM,"Kara Salyangozu Yetiştiriciliği"konusunda dünya ve ülkemizdeki gelişmeler hakkında bilgi verdi.
Reply Retweet Like
ISUBÜ/ESÜF Dec 11
UGRL Müd. Görev Yetki ve Sorumlulukları ile Çalışma Usul ve Esaslarına Dair Yönetmelik ile Su Ürünleri Mühendisleri de yetkilendirilmiştir. T.C. Tarım ve Orman Bakanlığımıza ve Gıda ve Kontrol Genel Müdürlüğüne teşekkürlerimizi sunarız.
Reply Retweet Like
ISUBÜ/ESÜF Dec 10
Fakültemiz Bilim Söyleşileri kapsamında 13 Aralık 2019 tarihinde Biyolog Sedat KARAKOYUN 'Eğirdir Gölü Geçmişi, Mevcut Durumu, Sorunlar ve Çözüm Önerileri' konusunda sunum gerçekleştirecektir. Katılımlarınızı bekleriz.
Reply Retweet Like
ISUBÜ/ESÜF Dec 10
Fakültemiz Bilim Söyleşileri kapsamında 13 Aralık 2019 tarihinde Prof. Dr. Zeki YILDIRIM 'Kara Salyangozu Yetiştiriciliği konusunda sunum gerçekleştirecektir. Katılımlarınızı bekleriz.
Reply Retweet Like
ISUBÜ/ESÜF Dec 10
26 Kasım 2019 tarihinde fakültemizde gerçekleştirilen Su Ürünleri Mühendisliği Eğitimi “Geçmiş ve Geleceği” Çalıştayı'ndaki sonuç duyurusuna aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.
Reply Retweet Like
ISUBÜ/ESÜF Dec 10
9 Aralık 2019 günü uygulama dersleri kapsamında, Akdeniz Su Ürünleri Araştırma,Üretim ve Eğitim Enstitüsü'ne teknik gezi düzenlenmiştir. Gezide enstitü bölümleri ve uygulama üniteleri gezilmiş, müdürlüğün faaliyetleri hakkında bilgi alınmıştır.
Reply Retweet Like
ISUBÜ/ESÜF Dec 10
Dekanımız Prof.Dr. Ayşegül KUBİLAY, 5 Aralık 2019 tarihinde, Akdeniz Su Ürün. Araş. ve Eğit. Enstitüsü Müdürlüğü ve Enstitü Müdürü Sayın Serkan ERKAN'ı ziyaret etmişlerdir. Ziyarette, projeler ve etkinlikler hakkında bilgi alışverişinde bulunulmuştur.
Reply Retweet Like
ISUBÜ/ESÜF Dec 10
Dekanımız Prof.Dr. Ayşegül KUBİLAY, "Tübitak Bilim Şöyleşileri" kapsamında, Antalya Metin-Nuran ÇAKALLIKLI AND. Lisesi'nde "Balık Üretimi Nasıl Yapılır?" konulu etkinlik gerçekleştirmiştir. Yüksek katılımlı interaktif bir etkinlik gerçekleşmiştir.
Reply Retweet Like
ISUBÜ/ESÜF Dec 8
Tarım ve Orman Bakanlığının 2019/48 nolu tebliğinde birçok alanda Su Ürünleri ve Balıkçılık Teknolojisi Mühendisleri yetkilendirilmiştir. Bu tebliğde, başta Sn Bakanımız olmak üzere BSGM ve emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunarız.
Reply Retweet Like
ISUBÜ/ESÜF Nov 28
Su Ürünleri Müh. Eğitimi Geçmiş ve Geleceği Çalıştayımızda duayen hocalarımız Prof.Dr.Atilla ALPBAZ, Prof.Dr. Doğan ATAY, Prof.Dr. Gülşen ve Metin TİMUR, Prof.Dr.Salih ÇELİKKALE'nin sunumları bizleri mesleğimiz adına çok heyecanlandırdı.
Reply Retweet Like
ISUBÜ/ESÜF Nov 23
Duayyen hocalarımızın katılımı ile gerçekleşecek 'Su Ürünleri Mühendisliği Eğitimi Çalıştayı'mıza katılımlarınız bizi onurlandıracaktır.
Reply Retweet Like
ISUBÜ/ESÜF Oct 16
Fakültemiz akademisyenleri ve öğrencileri ile Muğla İli Seydikemer İlçesi'nde ki alabalık yetiştiricilik tesislerine teknik gezi yapılmıştır. Ülkemizin en büyük karasal yetiştiricilik tesisleri yerinde incelenerek, ders uygulamaları gerçekleştirilmiştir.
Reply Retweet Like
ISUBÜ/ESÜF Oct 3
ISUBÜ Proje Geliştime Ofisi Koordinatörlüğünde gerçekleştirilen "4004 Doğa Eğitimi ve Bilim Okulları" konulu "Proje Atölyesi Etkinliği", Tarım Bilimleri ve Teknolojileri Fakültesi Konferans salonunda gerçekleştirilmiştir.
Reply Retweet Like
ISUBÜ/ESÜF Sep 27
ISUBÜ Rektörü Prof. Dr. İbrahim Diler, Fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Ayşegül Kubilay, Öğretim Üyesi Prof. Dr. Öznur Diler, Öğretim Elemanları Gürkan Diken, Öznur Görmez ve İsmail Yüksel Genç Mersin’de 20. Ulusal Su Ürünleri Sempozyumuna katılmışlardır.
Reply Retweet Like