Twitter | Search | |
ISUBÜ/ESÜF
Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Eğirdir Su Ürünleri Fakültesi Resmi Twitter Sayfası
130
Tweets
96
Following
184
Followers
Tweets
ISUBÜ/ESÜF Sep 24
Rektörümüz Sayın Prof. Dr. İbrahim DİLER'in katılımıyla 24 Eylül Perşembe günü saat 19.00'da ISUBÜ Tv Youtube Kanalı üzerinden gerçekleştirilecek olan Online Mezuniyet Törenine davetlisiniz.
Reply Retweet Like
ISUBÜ/ESÜF Sep 21
2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılı kayıt yenileme ve ders kayıtları 21-27 Eylül 2020 tarihleri arasında yapılacaktır. Detayli bilgi ve kayıt işlemleriniz için internet sitemizi takip edebilirsiniz.
Reply Retweet Like
ISUBÜ/ESÜF Sep 21
Yeni eğitim öğretim yılımızda tüm öğretmenlerimize ve öğrencilerimize sağlıklı ve başarılı bir dönem dileriz.
Reply Retweet Like
ISUBÜ/ESÜF Sep 16
Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Eğirdir Su Ürünleri Fakültesi 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Güz Dönemi Eğitim Modeli İle İlgili Alınmış Kararlara Aşağıdaki Bağlantıdan Ulaşabilirsiniz.
Reply Retweet Like
ISUBÜ/ESÜF Sep 14
Dergimiz "Acta Aquatica Turcica" nın yeni sayısı 2020 Eylül  Cilt 16-Sayı 3 çıkmıştır. Dergimizin son sayısına   sayfasından ulaşılabilirsiniz.
Reply Retweet Like
ISUBÜ/ESÜF Sep 11
Reply Retweet Like
ISUBÜ/ESÜF Sep 10
Fakültemizde 100/2000 YÖK DOKTORA BURS PROGRAMI kapsamında ''Gıda Üretim ve Tüketim Zincirleri'' konusunda 3 adet doktora kontenjanı açılmıştır. Basvurular 07-11 Eylül 2020 tarihleri arasında yapılacaktır.
Reply Retweet Like
ISUBÜ/ESÜF Sep 8
Üniversitemizde 30 Eylül - 3 Ekim 2020 tarihleri arasında gerçekleşecek olan ISUBU BİLİM ŞENLİĞİ'ne herkesi bekliyoruz.
Reply Retweet Like
ISUBÜ/ESÜF Aug 31
Cumhurbaşkanımız Sayın katılımları gerçekleşen av sezonu açılışı hayırlı olsun. Pruvanız Neta, Dümeniniz Viya Olsun, Vira Bismillah...
Reply Retweet Like
ISUBÜ/ESÜF retweeted
Prof. Dr. İbrahim Diler Aug 31
Sayın Cumhurbaşkanım, balıkçı bir ailenin çocuğu olarak balıkçının dostu olduğunuzu her sezon başında etkinliklerle destek olduğunuz için çok teşekkür ederim. Vira bismillah diyerek bereketli olmasını diliyorum.
Reply Retweet Like
ISUBÜ/ESÜF Aug 29
"BİZ BÜYÜK ZAFERLERİN GENÇLERİYİZ." 30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun.
Reply Retweet Like
ISUBÜ/ESÜF Aug 29
Üniversitemizin 2020-2021 Eğitim Öğretim yılı akademik takvimi belirlendi ve 12 Ekim'de Derslere başlıyoruz. Eğitim Öğretim dönemimizin tüm hocalarımız ve öğrencilerimiz için başarıyla geçmesini dileriz.
Reply Retweet Like
ISUBÜ/ESÜF Aug 27
2020-2021 Güz döneminde fakültemizde 100/2000 YÖK DOKTORA BURSU ile 3 doktora öğrencisine 2.450 TL aylık burs imkanı sağlanacaktır. Başvurular için internet sitemizi inceleyebilirsiniz.
Reply Retweet Like
ISUBÜ/ESÜF Aug 26
Bugün açıklanan YKS 2020 sonuçlarıyla fakültemizi tercih ederek ailesine katılan tüm öğrencilerimizi tebrik ederiz.Kontenjanımız %100 doluluk oranına ulaşmış olup,sizleri aramızda göreceğimizin mutluluğunu yaşıyoruz. Hepiniz aramıza hoşgeldiniz.
Reply Retweet Like
ISUBÜ/ESÜF Aug 25
Reply Retweet Like
ISUBÜ/ESÜF Aug 21
Reply Retweet Like
ISUBÜ/ESÜF Aug 14
Sevgili öğrenciler tercihlerinin son gününde, severek okuyacağınız ve çalışacağınız sektörümüzde, aile ortamında eğitim görmek için Eğirdir Su Ürünleri Fakültesi en güzel fırsatınız Tercih kodu: 112510635
Reply Retweet Like
ISUBÜ/ESÜF Aug 13
Türkiye’nin üreten üniversitesi ile 38 yıllık tecrübeli akademik kadrosu, uygulamalı ve teorik eğitimleriyle sizde sektörde söz sahibi mühendis olmak istiyorsanız, göller ve güller şehri Isparta'da Eğirdir Su Ürünleri Fakültesine bekliyoruz.
Reply Retweet Like
ISUBÜ/ESÜF Aug 12
Güller ve Göller diyarı,Türkiye'nin en köklü su ürünleri fakültesi tercih haftasının son günlerinde hava güneşli.Türkiye’nin Kaptan Köşkü selamınızı aldık,bizde egenin incisine soralım dedik sizde durumlar ne
Reply Retweet Like
ISUBÜ/ESÜF Aug 10
Su Ürünleri Sektör Temsilcileri ve Üniversite Adayı Öğrencilerle Tanıtım Toplantımız Fakültemiz Dekanı Prof.Dr.Ayşegül KUBİLAY, Dekan Yardımcıları Doç.Dr.Nalan Özgür YİĞİT, Doç.Dr.Behire Işıl DİDİNEN başkanlığında online olarak gerçekleşecektir.
Reply Retweet Like