Twitter | Search | |
הדי זילברמן - Hidai Zilberman
דובר צה״ל, תא״ל הדי זילברמן • IDF Spokesperson, Brigadier General Hidai Zilberman
223
Tweets
6
Following
15,192
Followers
Tweets
הדי זילברמן - Hidai Zilberman 7h
סיוע הומניטרי ללבנון - זו העת להתעלות מעל לכל סכסוך.
Reply Retweet Like
הדי זילברמן - Hidai Zilberman Aug 2
הלילה לוחמי מגלן בפעולה משולבת עם תצפיתניות וכוחות אוויר, בסיכול חוליה שהניחה מטענים בסמוך לגדר:
Reply Retweet Like
הדי זילברמן - Hidai Zilberman Jul 28
הרמטכ״ל עם מפקד פצ״ן ומאו״ג 91 במפגש עם ראשי הרשויות לפני דקות בודדות: ״הציווי הראשון של צה״ל הוא להגן על אזרחי ישראל. בפעולות שאנחנו נוקטים, אנחנו חושבים עליכם, 24/7״. יחד, שותפים לדרך, שותפים להגנה ולחוסן!
Reply Retweet Like
הדי זילברמן - Hidai Zilberman Jul 25
הרמטכ"ל סייר היום עם מפקד פצ״ן וראש אמ״ן בגבול הצפון, תדרך את הכוחות בשטח, עמד על רמת המוכנות והבהיר להם את המשימה - לסכל אפשרות לפיגוע. אנחנו דרוכים.
Reply Retweet Like
הדי זילברמן - Hidai Zilberman Jul 24
אני מבקש להבהיר - לאלוף מוטי ברוך אין קשר לעצומה שהתפרסמה הבוקר. ניסיון לקשור את שמו לנושא או לעצומה פסול ומשולל יסוד של אמת.
Reply Retweet Like
הדי זילברמן - Hidai Zilberman Jul 23
מחזון למימוש - תוך שנה. מבצוע היחידה הרב מימדית. צאלים. השבוע. היחידה היא קטר מטכ״לי לשיטות לחימה חדשניות בכל צה״ל
Reply Retweet Like
הדי זילברמן - Hidai Zilberman Jun 25
נחישות והתמדה - אלו המילים שצביקה ביתן, חקלאי בדרום, כתב בעזרת חבילות קש בשדה שלו באזור חצרים (כפי שהוא עושה בכל שנה). את המילים הקדיש לחיילי צה״ל ולפרחי הטיס שבעוד מספר שעות יעלו על הבמה ויקבלו את הכנפיים. צביקה, אגב, יושב על האות מ׳. אני מחכה לראות מה תכתוב בשנה הבאה!
Reply Retweet Like
הדי זילברמן - Hidai Zilberman Jun 21
פותחים שבוע בסיור באוגדת עזה עם אל״ם יואב ברונר, מח"ט צפונית. ברונר סיפר על הרגע בו כמג״ד 890 ב״צוק איתן״ איתר והשמיד הגדוד מנהרת טרור. היום, כמעט 6 שנים אחרי, ביקרתי אותו ולמדתי זוויות חדשות על משימות דומות. משימת ההגנה המרחבית - סיזיפית, מורכבת וכ"כ חשובה! טוב שהיא בידיים שלו.
Reply Retweet Like
הדי זילברמן - Hidai Zilberman Jun 18
הנה משהו שלא קורה כל יום - שני טייסים מצטרפים לפורום מטכ״ל. השניים מקבלים את הדרגות על כתפיהם כחלוצים של הרה-ארגון במטה הכללי. טל קלמן יקים את אגף האסטרטגיה ומעגל שלישי ותומר בר ימריא עם אגף התכנון ובניין הכוח הרב זרועי. בהצלחה לכם, בטוח שנעוף איתכם הכי גבוה שאפשר.
Reply Retweet Like
הדי זילברמן - Hidai Zilberman Jun 7
27 ימים, 27 לילות, שיתוף פעולה של צה״ל, השב״כ ומשטרת ישראל - ובעיקר עבודה קשה מסביב לשעון של המפקדים והלוחמים של הרבה יחידות בצה״ל.
Reply Retweet Like
הדי זילברמן - Hidai Zilberman May 31
לא רק 20 שנים לאחר יציאת צה״ל מלבנון החודש... היום חוגגת יחידה 5252, 20 שנים להיווסדה בפלמחים. יחידה שהיא כל כולה דוגמא ומופת לחיבור בין ״ירוק״ ל״כחול״. גאה להיות שייך. יומולדת שמח!
Reply Retweet Like
הדי זילברמן - Hidai Zilberman May 19
האחריות על אנשי הכומתות הכתומות, המחברים בין צה״ל לאזרחים, עוברת ברגעים אלו מהאלוף תמיר ידעי לאלוף אורי גורדין. אלופים. מפקדים. גאווה כתומה. בהצלחה!
Reply Retweet Like
הדי זילברמן - Hidai Zilberman May 12
אחרי שיחה עם מח״ט מנשה, אל״ם יאיר פלאי, שמוביל ברגעים אלה את החיפוש אחר המחבל שהשליך את האבן על סמל ראשון עמית בן יגאל ז״ל, לוחם בסיירת גולני, שנפל הבוקר. יאיר ולוחמיו לא ינוחו עד שישלימו את משימתם. יהי זכרו ברוך.
Reply Retweet Like
הדי זילברמן - Hidai Zilberman May 11
את אורי גורדין פגשתי לראשונה כמח״ט 55 לפני קרוב לעשור. כבר אז הוא היה אלוף אמיתי, היום נוספו הדרגות וכתב המינוי. בתקופה האחרונה למד גורדין את השטח מקרוב, והפעם בשטח שמחבר בין הצבא לחברה - העורף האזרחי. אחי - אין ראוי ממך לתפקיד. בהצלחה
Reply Retweet Like
הדי זילברמן - Hidai Zilberman Apr 29
120 שניות שמסבירות סיפור של צבא, של עם, של 72 שנות עצמאות!
Reply Retweet Like
הדי זילברמן - Hidai Zilberman Apr 29
שמי המדינה נצבעו בכחול-לבן, מטס יום העצמאות 2020, מצדיעים לצוותים הרפואיים. מצדיעים למד״א. יום הולדת 72 שמח מדינה יקרה שלנו!
Reply Retweet Like
הדי זילברמן - Hidai Zilberman Apr 27
כמה דקות לצפירה. כל שנה אותה צמרמורת, שמזכירה לנו שבמותם ציוו לנו חיים. השנה הציווי מהדהד במיוחד גם מול הקושי הבלתי נתפס של רבים, שלא זכו לפקוד את קברי יקיריהם. דעו שאנו, חיילי ומפקדי צה״ל מחבקים אתכם חזק ומבטיחים להמשיך ולעמוד איתן כדי לשמור על שציוו לנו הנופלים. יהי זכרם ברוך
Reply Retweet Like
הדי זילברמן - Hidai Zilberman Apr 26
בוקר יום ראשון, גדוד אבירי המרכז, בית נבאללה. פגשתי את המפקדים והנהגים בגדוד. האנשים מאחורי המשאיות. אלה שחורשים את כבישי ישראל 24/7. בשבועות האחרונים הם נדרשו לתמוך גם את מאמצי צה״ל בבני ברק וביתר עילית. הקשבתי ושמעתי חיילים מרוצים ומסופקים. מניעים ומובילים את צה״ל - תרתי משמע.
Reply Retweet Like
הדי זילברמן - Hidai Zilberman Apr 17
גם באזרחות וגם בצבא, השלושה הללו מצטיינים - מפקד נפת הגליל המערבי, אל״ם במיל׳ רז קרני, ומפקד יחידת קישור לרשות בכפר דיר אל אסד, סרן במיל׳ ויסאם פלאח, באיחוד מרגש יחד עם אמל אסעדי, תושבת דיר אל אסד, חברתם מהאזרחות, כשהגיעו לתחנת הקורונה-דרייב בה היא מתנדבת. גאווה
Reply Retweet Like
הדי זילברמן - Hidai Zilberman Apr 15
פגשתי אתמול את תא״ל אורי גורדין, שהחל את תקופת הלמידה שלו לקראת תפקידו הבא. תאריך ההחלפה טרם נקבע. בינתיים - לומדים. מהיכרותי את המורה - גורדין יגיע מוכן לתפקיד.
Reply Retweet Like