Twitter | Search | |
Gazeta Tema
Gazeta me e lexuar shqiptare
76,454
Tweets
379
Following
12,510
Followers
Tweets
Gazeta Tema Mar 3
Albania’s century-old issue between politics and religion
Reply Retweet Like
Gazeta Tema Nov 8
Reply Retweet Like
Gazeta Tema Aug 7
INTERVISTA/ Presidenti I Kosovës Hashim Thaçi flet për gazetën TemA:Kërkesa për korrigjimin e kufijëve, legjitime. SHBA dhe BE po inkurajojnë bisedimet paqësore.
Reply Retweet Like
Gazeta Tema Jul 23
Secret police files reopen old wounds decades after communism crumbled via
Reply Retweet Like
Gazeta Tema retweeted
AlonBenMeir May 5
Thirsty for insatiable power, have pushed Erdogan to amend the constitution to codify the president’s absolute authority. He made the parliament nothing more than a rubber stamp to pass any laws that desire to promote his personal agenda
Reply Retweet Like
Gazeta Tema retweeted
AlonBenMeir May 3
A journalist & publisher of , , said that Turkish investments in originate from a close circle of businessmen associated with ,and are not investments acquired from competitive bidding in the open marketplace.They are privately negotiated
Reply Retweet Like
Gazeta Tema 26 Dec 17
Ky është vazhdim I letrës së hapur të Presidentit I cili mendon se Presidenti Trump, tani e tutje, duhet të njoh një Jeruzalem si kryeqytet të vetëm për Izraelin, dhe dy Tirana si kryeqytete, njërën për opozitën dhe njërën për shumicën.
Reply Retweet Like
Gazeta Tema 22 Dec 17
Ata qe kane qene gati te vdesin per Kosoven nga padrejtesia, nuk mund te vdesin tani Kosoven per friken e tyre nga drejtesia
Reply Retweet Like
Gazeta Tema 18 Oct 17
Xhafaj flet për dosjen “Habilaj”: Nuk është çështje që i përket policisë por…
Reply Retweet Like
Gazeta Tema 18 Oct 17
FOTOT/ Zhara, bjondia seksi që po çmend italianët ka një premtim për ju
Reply Retweet Like
Gazeta Tema 18 Oct 17
Xhafaj: Emrat e trafikantëve janë bërë temë e ditës, po gjyqtarët dhe prokurorët e…
Reply Retweet Like
Gazeta Tema 18 Oct 17
“Ruani zemrën blu të Europës”
Reply Retweet Like
Gazeta Tema 18 Oct 17
DOSSIER/ Letra e plotë e Enver Hoxhës, zbulohet se si do i ​lihej Dibra e Madhe Jugosllavisë
Reply Retweet Like
Gazeta Tema 18 Oct 17
Reply Retweet Like
Gazeta Tema 18 Oct 17
VIDEO/ “Bomba” e dokumentarit rus: CIA komplotoi për vrasjen e kryeministrit grek…
Reply Retweet Like
Gazeta Tema 18 Oct 17
Aktori Jul Deda bën “paqe” me Bashkinë e Tiranës, rikthehet te këndi i lojërave
Reply Retweet Like
Gazeta Tema 18 Oct 17
“Shitja e Tahirit” dhe Kodi i Burrnisë!
Reply Retweet Like
Gazeta Tema 18 Oct 17
Gabimi i Monika Kryemadhit që do t’i kushtojë LSI!
Reply Retweet Like
Gazeta Tema 18 Oct 17
Komentuesit i “marrin” frymën Ramës: Arresto këta të PD-së pastaj shko te Tahiri…!
Reply Retweet Like
Gazeta Tema 18 Oct 17
Ish-kreu i SHISH flet për akuzat ndaj Tahirit: S’më bind dosja italiane. Më duket absurde…
Reply Retweet Like