Twitter | Search | |
Dr.Adil ÇELİK
Doktor
127
Tweets
115
Following
732
Followers
Tweets
Dr.Adil ÇELİK Feb 5
Reply Retweet Like
Dr.Adil ÇELİK Feb 4
Gazipaşa Devlet Hastanemizin daha iyi bir noktaya ulaşması adına taleplerimizi Antalya ve Türkiye’mizin gururu, Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu’na ilettik. Bizleri her zamanki sıcaklığı ile karşılayan Sayın Bakanımıza ilçem adına şükranlarımı sunuyorum
Reply Retweet Like
Dr.Adil ÇELİK Feb 2
Suriye’de vatanımızın güvenliği için görev yapan 4 kahraman askerimizin İdlip'te rejim güçleriyle çıkan çatışmada şehit olduğunu yüreğimiz yanarak öğrendik. Şehit olan Kahraman Mehmetçiğimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar dilerim. Başın sağolsun Türkiye'm.
Reply Retweet Like
Dr.Adil ÇELİK Jan 30
Elinde tuttuğun bu bayrak gördüğün, görebileceğin en şerefli ve asil bayraktır. Ona uzanan elleri bu şanlı millet tarihin her devrinde kırmıştır ve kıracaktır.
Reply Retweet Like
Dr.Adil ÇELİK Nov 11
Şahsıma tevdi edilen Gazipaşa Devlet Hastanesi Başhekimliği görevine bugün itibariyle başlamış bulunuyorum. Gazipaşa’ma ve sevgili hemşerilerime mesleğimi icra ederek hizmet etmeye devam etmek benim için en büyük onur. Allah’ım beni sizlere mahçup eylemesin.
Reply Retweet Like
Dr.Adil ÇELİK Nov 9
Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, vefatının 81. Yılında rahmet, minnet ve özlemle anıyoruz.
Reply Retweet Like
Dr.Adil ÇELİK Oct 28
Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün liderliğinde kurulan Cumhuriyetimizin 96. yıldönümünü en içten dileklerimle kutluyor, şehit ve gazilerimizi rahmetle, şükranla anıyorum. Türkiye Cumhuriyeti ilelebet var olacaktır.
Reply Retweet Like
Dr.Adil ÇELİK Oct 9
Zulme uğrayan mazlumlara umut olmak, Vatanımızın güvenliği ve milletimizin istikbali için başlatılan 'nda görev alan Mehmetçiğimizi sen koru ve muvaffak eyle Allah’ım. 🇹🇷
Reply Retweet Like
Dr.Adil ÇELİK Aug 29
Milletimizin hürriyet ve istiklalinden, 7 düvel üzerine geldiği bir zamanda bile vazgeçmediğini gösteren en önemli nişanedir 30 Ağustos. Zafer Bayramımız kutlu, Cumamız mübarek olsun. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın...
Reply Retweet Like
Dr.Adil ÇELİK Jul 15
3 yıl önce hain FETÖ’nün egemenliğimize kast edişi olan 15 Temmuz darbe girişiminin sene-i devriyesinde, bu vatan uğruna can vermiş tüm şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyor, FETÖ terör örgütünü lanetliyorum. "Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir" 🇹🇷
Reply Retweet Like
Dr.Adil ÇELİK Jun 23
Antalya’nın hizmetkarı, çok değerli başkanım Sayın Menderes Türel’in kıymetli valideleri Seçil Türel’i kaybettiklerini üzülerek öğrenmiş bulunmaktayım. Merhumeye Allah’tan rahmet Türel ailesine ve sevenlerine sabırlar diliyorum.
Reply Retweet Like
Dr.Adil ÇELİK Jun 21
Farkında olmak; Allah'ın mülkünde misafir olduğunu bilmektir. Misafirliğimizi alnımızın akıyla tamamlayabilmek duasıyla Cumanız mübarek olsun dostlarım.
Reply Retweet Like
Dr.Adil ÇELİK Jun 16
Baba yokluğunu bana hissettirmeyen başta dedem Kölemen Hasan olmak üzere tüm babaların babalar gününü kutluyorum. Tüm babalara evlatlarıyla birlikte hayırlı bir yaşam diliyorum.
Reply Retweet Like
Dr.Adil ÇELİK Jun 14
Neslimizin ve milletimizin teminatı olan sevgili gençlerimize özveriyle hazırlandıkları Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nda başarılar diliyorum. Sınav notunuz ne olursa olsun siz gençlerimiz bizler için çok kıymetlisiniz. Yolunuz ve bahtınız açık olsun.
Reply Retweet Like
Dr.Adil ÇELİK Mar 30
İhalesini yaptığımız ve 12 milyon liraya mal olacak Koru Sahil Projesi, Konyaaltı sahilini aratmayacak. Gazipaşa’ya Değer. Birlikte başardık yarım bırakma Gazipaşam...
Reply Retweet Like
Dr.Adil ÇELİK retweeted
Dim TV Mar 26
SEÇİM ÖZEL - GAZİPAŞA BELEDİYE BAŞKANI ADİL ÇELİK KONUĞUMUZ - CANLI -
Reply Retweet Like
Dr.Adil ÇELİK Mar 17
Çanakkale Zaferi, Türk askerinin ruh kudretini gösteren şayanı hayret ve tebrik bir misaldir. Emin olmalısınız ki, Çanakkale Muharebelerini kazandıran bu yüksek ruhtur. (M.Kemal Atatürk) Çanakka'le zaferini kutluyor, topraklarımızı vatan yapan tüm şehitlerimizi rahmetle anıyorum
Reply Retweet Like
Dr.Adil ÇELİK retweeted
Mustafa YILDIZDOĞAN Mar 14
Reply Retweet Like
Dr.Adil ÇELİK Mar 11
"Bu ezanlar, ki şehadetleri dinin temeli, Ebedî, yurdumun üstünde benim inlemeli." İstiklal Marşımızın kabulünün 98. yıldönümünü kutluyor, Milli Marşımızın yazarı Mehmet Akif Ersoy'u rahmet ve minnetle anıyorum.
Reply Retweet Like
Dr.Adil ÇELİK Mar 7
Peygamber Efendimizin (S.A.V.) "Allah'ım, recep ve şaban aylarını bizim için mübarek kıl ve bizi ramazan ayına kavuştur" dediği üç ayların müjdecisi olan Regaip Kandilimiz mübarek olsun.
Reply Retweet Like