Twitter | Search | |
DVTV
Internetová televize Daniely Drtinové a Martina Veselovského. Rozhovory, analýzy, reportáže. Denně k aktuálním tématům nejen z politiky.
9,404
Tweets
82
Following
180,756
Followers
Tweets
DVTV 2h
Beru moderování jako řemeslo, neberu tu práci jako samozřejmost, až to bude rutina, tak to bude poznat, říká jeden z nejžádanějších tuzemských moderátorů Libor Bouček.
Reply Retweet Like
DVTV Jan 27
Od prvopočátku jsme přesvědčeni, že nový informační systém není navržený správně, říká Vítězslav Ciml, ředitel společnosti OKsystem, která za správu IT systémů inkasuje od státu 400 milionů ročně.
Reply Retweet Like
DVTV Jan 27
Máme velmi slušnou šanci prosadit naše sliby, třeba 500 korun pro maminky k důchodu za každé vychované dítě. Vidím problém, který chci vyřešit, ať si volič vyhodnotí, kdo s tím přišel, tvrdí nově zvolený předseda KDU-ČSL Marian Jurečka.
Reply Retweet Like
DVTV Jan 27
Zakládal si na obrovské vůli vítězit, byl to fenomén, který plnil kolonky statistik, ale také zvedal lidi ze sedaček a motivoval miliony dětí, říká Jiří Welsch, bývalý basketbalový reprezentant. Bryant včera zahynul při nehodě vrtulníku.
Reply Retweet Like
DVTV Jan 26
Jsme spolu tak často, že na sobě během zápasu poznáme, když tu druhou něco štve, občas ani není potřeba nic říkat. Pokud nejsou dva lidé naladění na stejné vlně, je to náročné, líčí české plážové volejbalistky Markéta Sluková-Nausch a Barbora Hermannová.
Reply Retweet Like
DVTV Jan 26
Co na rozhodnutí ministra říkáte?
Reply Retweet Like
DVTV Jan 25
Totalita potřebuje vydírat lidi. Tátu taky vydírali, odnesl to, byl z něj nádeník na celý život a nás nepustili ke vzdělání, ale když jsme dostali rozum, byli jsme mu vděční, říká lékař Pucholt.
Reply Retweet Like
DVTV Jan 24
Šipky zažívají boom, je to show a skvělý sport na sledování v televizi, ale naživo je ještě lepší, líčí promotér a komentátor televize Nova Pavel Korda. Náhoda v šipkách nefunguje, říká.
Reply Retweet Like
DVTV Jan 24
Není to apokalypsa, lidé ale dostali strach, když se Wuchan uzavřel. Také kvůli čínskému novému roku si začali dělat zásoby potravin a roušek, hlásí student Daniel Pekárek přímo z místa zasaženého koronavirem.
Reply Retweet Like
DVTV Jan 24
Je strašné, kdo na ministerstvu sedí a kdo za tímhle návrhem stojí. Ministryně chce dupat po těch, kteří jsou na tom nejhůře, reforma dopadne na stovky tisíc lidí, tvrdí šéf Asociace nestátních organizací Matěj Hollan.
Reply Retweet Like
DVTV Jan 23
Reply Retweet Like
DVTV Jan 22
Způsobujeme si to změnou životního stylu, tím, jak výrazně zasahujeme do životního prostředí, ale také novými možnostmi léčby. Dlouhodobá hospitalizace na JIP lidi zachrání, zároveň ale dává mikroorganismům dobrý prostor k šíření, říká Helena Jiřincová.
Reply Retweet Like
DVTV Jan 22
Náš cíl je vyhrát příští volby, Babiš bude mít ještě problémy se svým obrovským konfliktem zájmů. Trikolora je konkurence, ale ubírá spíš Okamurovi, říká nově zvolený místopředseda ODS a europoslanec Alexandr Vondra.
Reply Retweet Like
DVTV Jan 21
Romové se neperou za svá práva tak, aby to bylo vidět, ve vztahu k Romům je společnost stále obviňována z diskriminace, Vietnamce na bydlení nikdo neodmítne, říká kandidát na veřejného ochránce práv Stanislav Křeček.
Reply Retweet Like
DVTV Jan 21
Kremlík tendr na dálniční známky nezvládl, ale nevěřím, že o něm Babiš nevěděl. ANO nemá experta na dopravu. Není to první IT zakázka, která se státu nepovedla, říká redaktor David Klimeš.
Reply Retweet Like
DVTV Jan 21
S Alexandrem Vondrou jsem o americké letecké základně v Ostravě mluvil, letiště je velice zajímavé, ale o spolupráci by muselo projevit zájem ministerstvo obrany a spojenci, říká Jakub Landovský, velvyslanec ČR při NATO.
Reply Retweet Like
DVTV Jan 20
Kdybychom tu neseděli, stát by utratil 400 mega a nikdo by ani nemrkl, je to šílené, stát má tendenci vymýšlet zbytečně složité věci, setrvačnost je těžké měnit, říká Michal Bláha, zakladatel Hlídače státu k zakázce na e-shop k dálničním známkám.
Reply Retweet Like
DVTV Jan 20
O zakázce na elektronické dálniční známky jsem nevěděl, považuji to za absurdní, ministr dopravy Kremlík si chybu nepřipouští a neustále ji obhajuje, poslal jsem Zemanovi návrh na jeho odvolání, říká premiér Andrej Babiš
Reply Retweet Like
DVTV Jan 20
Jaroslav Kubera byl nepřehlédnutelný politik, byl autentický, říkal, co si myslí. Slovo ekoterorista použil už v roce 1991, říká redaktor Respektu Jaroslav Spurný. Jaroslav Kubera zemřel ve věku 72 let.
Reply Retweet Like
DVTV Jan 20
Našli jsme s premiérem Babišem řešení pro tuto zemi, zakázku za 401 milionů slíbil zrušit nebo výrazně zredukovat, říká Tomáš Vondráček. Na víkend svolal akci, na které chce vytvořit systém prodeje dálničních známek. Dnes se sešel s
Reply Retweet Like