Twitter | Search | |
MEB BİLSEM
T.C. Millî Eğitim Bakanlığı Bilim ve Sanat Merkezleri Resmî Twitter Sayfası Facebook: Instagram:
945
Tweets
322
Following
28,886
Followers
Tweets
MEB BİLSEM retweeted
mehmet nezir gül Jul 10
Rabbimize hamdolsun ki ‘zincirler kırılsın Ayasofya açılsın’ nidası ve duası 40 yıl sonra kabul oldu. Şimdi vakar vakti. Şimdi hamd vakti. Şimdi tefekkür vakti. Şimdi tayakkuz vakti. Şimdi Cumhurbaşkanımıza ve katkı sağlayanlara teşekkür vakti.
Reply Retweet Like
MEB BİLSEM retweeted
mehmet nezir gül Jul 9
Bugün bir misafirim vardı. Nehir Özdemir. Doğuştan işitme engelli. 2 Biyonik kulak ameliyati gerçekleşti, sağ kulağına Normal implant sol kulağına beyin sapı implant ameliyatı. Nehir şuanda yaşıtlarıyla Okulda. Cemil Dede kitabımızı hediye ettik. Aile desteğine teşekkürler.
Reply Retweet Like
MEB BİLSEM Jul 9
Savunma Teknolojileri Mühendislik (STM) ile imzalanan protokol kapsamında BİLSEM öğrencilerimize STM'nin çalışma alanlarıyla ilgili bilgiler verilerek öğrencilerimize siber güvenlik, programlama dilleri, yapay zeka ve teknik konu eğitimleri verildi.
Reply Retweet Like
MEB BİLSEM Jul 7
BİLSEM'lere öğretmen seçme ve atama iş ve işlemleri kapsamında tercih yapmaya hak kazanan öğretmenler, tercih işlemlerini 10 Temmuz 2020 tarihine kadar adresinden yapabileceklerdir. Haber için👇🏻
Reply Retweet Like
MEB BİLSEM Jul 3
Türkiye Atom Enerjisi Kurumu "Nükleer, Radyasyon ve Hızlandırıcı Teknolojileri Eğitim Programı" kapsamında öğrencilerimizin nükleer farkındalık ve kariyer gelişimine katkı sunmak için 29 Haziran-3 Temmuz 2020 tarihleri arasında online eğitimler düzenlemiştir.
Reply Retweet Like
MEB BİLSEM retweeted
TEKNOFEST Jul 1
Akıllı Ulaşım Yarışması 🚗 'de günümüzün ve geleceğin trafik sorunlarına karşı akıllı ulaşım sistemleri geliştiriliyor. 📹Şahinbey Bilsem Trafikçileri 🤝 🇹🇷
Reply Retweet Like
MEB BİLSEM Jun 30
"Benim mensubu olduğum bir kültür ve medeniyet dünyası var. Bizler, köksüz değiliz. Derinlere kök salan bir medeniyete beşiklik etmişiz." Muazzam eserlere imza atan Prof. Dr. 'i vefatının ikinci yıl dönümünde saygı, rahmet ve şükranla anıyoruz.
Reply Retweet Like
MEB BİLSEM Jun 30
"2019-2020 Bilim ve Sanat Merkezleri Öğrenci Tanılama ve Yerleştirme Kılavuzu", COVID-19 salgını nedeniyle alınan sağlık tedbirleri kapsamında revize edilmiş olup güncellenen takvim 5 Eylül 2020 tarihinden itibaren uygulanacaktır. 👇🏻
Reply Retweet Like
MEB BİLSEM Jun 30
Bilim ve sanat merkezlerimizden mezun özel yetenekli öğrencilerimizle iletişimimizin devam etmesi ve öğrencilerimizin takibini kolaylaştırmak için 1449 BİLSEM mezunu üniversite öğrencimizle belirli bir takvim çerçevesinde online toplantılar gerçekleştirildi.
Reply Retweet Like
MEB BİLSEM retweeted
Ömer KÖKÇAM Jun 28
Aynı hedefe odaklanarak, toplumsal dip dalgayı hep birlikte oluşturacağız.💪 Gözünü göklere diken ailesinin başarısını takdirle karşılar, emeği geçen herkese teşekkür ederim. 👏🇹🇷🇹🇷🇹🇷
Reply Retweet Like
MEB BİLSEM Jun 28
Azim, tutku ve inanç... Havacılıkta göklere hakim olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. TÜBİTAK Liseler Arası İHA Yarışması'nda BİLSEM'ler büyük bir başarı sergiledi. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.
Reply Retweet Like
MEB BİLSEM Jun 27
Teknoloji üreten nesiller için adım adım ilerliyoruz. Özel yetenekli çocuklarımız için BİLSEM'ler ve Turkcell'in ortaklığıyla hayata geçirilen Zeka Gücü,dünyanın en prestijli projelerin değerlendirildiği The Loyalty Magazine Awardsta büyük ödülün sahibi oldu.
Reply Retweet Like
MEB BİLSEM retweeted
Ahmet Emre Bilgili Jun 26
Turkcell & ortaklığı ‘Zeka Gücü’ projesine uluslararası ödül getirdi. Teşekkürler BİLSEM camiasına ve yönetimine.
Reply Retweet Like
MEB BİLSEM Jun 26
Özel Yeteneklilerin Geliştirilmesi Daire Başkanımız Oktay Kılıç'ın katılımıyla 19 branştan 2703 öğretmenimizle bilim ve sanat merkezi yıl sonu değerlendirme toplantıları gerçekleştirildi. Daire Başkanımız Oktay Kılıç'a ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.
Reply Retweet Like
MEB BİLSEM Jun 26
"Motivasyon ve Kurumsal Aidiyet” konulu e-konferansı için Hacettepe Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. Şefika Şule Erçetin'e ve göstermiş oldukları ilgi için tüm katılımcılara teşekkür ediyoruz.
Reply Retweet Like
MEB BİLSEM Jun 26
Bilim ve sanat merkezleri müzik yetenek alanı öğrencilerimizin "Telden Dile Sesten Nefese BİLSEM'ler Evinizde" sosyal sorumluluk projesi kapsamında hazırladıkları program 28 Haziran Pazar günü 21.00'de Instagram hesabımız 'mebbilsemmuzik'te sizlerle olacak.
Reply Retweet Like
MEB BİLSEM retweeted
Dünya Bizim Jun 25
Özemre, 'zinde olma'nın üzerinde ısrarla dururdu
Reply Retweet Like
MEB BİLSEM Jun 25
BİLSEM idarecileri için 26 Haziran 2020 Cuma günü saat 14.00'te Hacettepe Üniversitesi öğretim üyelerinden Prof. Dr. Şefika Şule Erçetin tarafından “Motivasyon ve Kurumsal Aidiyet” konulu e-konferans yapılacaktır. 👉🏻
Reply Retweet Like
MEB BİLSEM Jun 25
"Renzulli Learning” konulu e-konferansı için Trakya Üniversitesi öğretim üyesi Dr. Fatih Dereli'ye ve göstermiş oldukları ilgi için tüm katılımcılara teşekkür ediyoruz. E-konferans kayıtlarına "Özelim Eğitimdeyim" mobil uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz.
Reply Retweet Like
MEB BİLSEM Jun 24
BİLSEM öğretmenleri için 25 Haziran 2020 Perşembe günü saat 14.00'te Trakya Üniversitesi öğretim üyelerinden Dr. Öğr. Üyesi Fatih Dereli tarafından “Renzulli Learning” konulu e-konferans yapılacaktır. E-konferansa katılmak için👇🏻
Reply Retweet Like