Twitter | Search | |
Bank BGK
Oficjalny profil Banku Gospodarstwa Krajowego – państwowego banku rozwoju.
2,246
Tweets
584
Following
1,767
Followers
Tweets
Bank BGK 3h
BGK wspiera budownictwo komunalne i socjalne. W tym i przyszłym roku do dyspozycji na dotacje z rządowego programu finansowego wsparcia budownictwa mieszkaniowego jest po 500 mln zł, a w kolejnych latach po 1 mld rocznie. Więcej:
Reply Retweet Like
Bank BGK 4h
Fundusz Trójmorza będzie się skupiał na trzech sektorach: transporcie, energetyce oraz cyfryzacji. Obecnie opracowywana jest lista projektów, które będą realizowane. O roli funduszu w mówiła Beata Daszyńska-Muzyczka, prezes BGK:
Reply Retweet Like
Bank BGK Aug 23
Polecamy dzisiejszy w . Po 16:30 gościem Justyny Golonko będzie Beata Daszyńska-Muzyczka, prezes Zarządu BGK. Wśród tematów rozmowy: Fundusz Trójmorza.
Reply Retweet Like
Bank BGK Aug 23
Zapóźnienia infrastrukturalne w regionie Trójmorza wymagają inwestycji o wartości ok. 570 mld euro. Bez wspólnego funduszu, który połączy kilkanaście krajów, ich realizacja nie byłaby możliwa. Beata Daszyńska-Muzyczka, prezes BGK w rozmowie z :
Reply Retweet Like
Bank BGK Aug 23
Przedsiębiorcy w woj. opolskim otrzymali łącznie już ponad 100 mln zł wsparcia z funduszy unijnych. W sumie blisko 500 lokalnych biznesów skorzystało z preferencyjnych pożyczek z RPO. Środkami zarządza BGK. Więcej:
Reply Retweet Like
Bank BGK Aug 21
Już dziś po godz. 8:10 zapraszamy do słuchania . Gościem porannej audycji będzie Beata Daszyńska-Muzyczka, prezes BGK.
Reply Retweet Like
Bank BGK Aug 21
Finał budowy szpitala powiatowego w Żywcu w formule PPP coraz bliżej. Więcej:
Reply Retweet Like
Bank BGK retweeted
PAIH Aug 20
🔥🔥 Ponownie zapraszamy na wyjątkowe spotkanie sektora i jego partnerów - przedstawicieli regionów, instytucji rozwoju i 🤝 REJESTRACJA na ruszy wkrótce - bądźcie na bieżąco i zapiszcie się na nasz alert 👉.
Reply Retweet Like
Bank BGK Aug 20
Fundusz Trójmorza, którego inicjatorem był BGK, rozpoczął działalność i ma około 500 mln euro na inwestycje. Największych inwestycji potrzebujemy w obszarze transportu, energii i cyfryzacji – mówi .TV Beata Daszyńska-Muzyczka, prezes BGK.
Reply Retweet Like
Bank BGK Aug 19
Już we wrześniu odbędzie się – największy stacjonarny hackathon w Europie. 👩‍💻👨‍💻BGK jest partnerem głównym tego wydarzenia! Programujesz? Chcesz zmierzyć się z innymi w 24-godzinnym maratonie kodowania? Dołącz do HackYeah! Więcej 👉
Reply Retweet Like
Bank BGK Aug 15
Niezbędne inwestycje, które udrożnią szlaki komunikacyjne i stworzą nowe połączenia w Europie Środkowej, głównie na linii północ-południe to istotny impuls rozwojowy dla krajów regionu. O roli Funduszu Trójmorza przeczytacie w :
Reply Retweet Like
Bank BGK retweeted
Warszawa.pl Aug 13
Kto się nie boi PPP? Warbud pozyskał dla swojej spółki zależnej finansowanie z BGK na przebudowę i remont LO im. Adama Mickiewicza w Piastowie w formule partnerstwa publiczno-prywatnego (PPP).
Reply Retweet Like
Bank BGK Aug 13
Warbud pozyskał dla swojej spółki zależnej finansowanie z BGK na przebudowę i remont Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Piastowie w formule partnerstwa publiczno-prywatnego (PPP). Więcej:
Reply Retweet Like
Bank BGK Aug 13
Masz pomysł na biznes i szukasz finansowania dla swojej idei? Dotacji zabrakło, a o funduszu VC póki co nie myślisz? Jedną z możliwości sfinansowania startu przygody z biznesem jest program „Pierwszy biznes – wsparcie w starcie” - pisze :
Reply Retweet Like
Bank BGK Aug 11
Na Mazurach mieszka od niemal 20 lat. Nie straszny mu sztorm, ani wiatr, a na łodziach zna się, jak nikt inny. Wiosną 2019 r. uruchomił port, uzupełnił flotę i wystartował na dobre. Poznajcie biznesową historię Krzysztofa Ciszewskiego!
Reply Retweet Like
Bank BGK Aug 7
BGK, Santander Bank Polska i Santander Factoring podpisały umowę, która przewiduje współdzielenie ryzyka programu faktoringowego do kwoty 200 mln zł. Rozwiązanie ma ułatwić firmom finansowanie ich działalności. Więcej w :
Reply Retweet Like
Bank BGK Aug 7
"Wyobraźmy sobie, że jest rok 2020 – jak technologie zmieniły państwa branże?” Na pytanie - postawione przy okazji - odpowiadał , dyrektor ds. TMT i innowacji w BGK:
Reply Retweet Like
Bank BGK Aug 7
Zdaniem ekspertów możliwość podziału ryzyka w faktoringu pomiędzy kilka instytucji może mieć pozytywny wpływ na rozwój tego rynku w Polsce pisze dziś :
Reply Retweet Like
Bank BGK Aug 6
Rozszerzamy współpracę z instytucjami finansowymi: BGK zawarł umowę z oraz Santander Factoring dotyczącą współdzielenia ryzyka programu faktoringowego do kwoty 200 mln zł. To pierwsza taka umowa pomiędzy bankami w Polsce.
Reply Retweet Like
Bank BGK Aug 6
Fundusz Trójmorza nabiera rozpędu. Pomoże w transgranicznych inwestycjach. O funduszu i jego roli w mówiła Beata Daszyńska-Muzyczka, prezes Zarządu BGK. Całej rozmowy można posłuchać tu:
Reply Retweet Like