Twitter | Search | |
אביגדור ליברמן
Yisrael Beiteinu Chairman, יו"ר ישראל ביתנו
1,588
Tweets
143
Following
82,115
Followers
Tweets
אביגדור ליברמן Jan 14
אחת מההחלטות החשובות שקיבלתי במהלך כהונתי כשר הביטחון היתה בחירת הרמטכ"ל. אני בטוח שרב אלוף אביב כוכבי, לוחם ומפקד נערץ, ינהיג את צה"ל בנחישות ובמקצועיות. הבחירה ברב אלוף כוכבי היתה הבחירה הנכונה. בהצלחה! אריאל חרמוני, משרד הביטחון
Reply Retweet Like
אביגדור ליברמן Jan 12
ממשלה שהופכת צבע אדום לשגרה של תושבי הדרום ראויה לכרטיס אדום.
Reply Retweet Like
אביגדור ליברמן Jan 8
והנה תגובתי ל"הודעה הדרמטית" של היום...
Reply Retweet Like
אביגדור ליברמן Jan 7
תנחומיי למשפחת הרב"ט אביתר יוספי ז"ל, שנהרג היום לפנות בוקר במהלך אימון הניווט. לבי עם בני משפחתו של החייל בשעה קשה זו.
Reply Retweet Like
אביגדור ליברמן Jan 7
חבל שרק עכשיו בנימין נתניהו הגיע למסקנה שישראל לא יכולה לממן טרור נגד עצמה. אני מקווה לשמוע, שההחלטה הזאת היא מוחלטת ולא קשורה לבחירות, ושאנחנו לא נראה אחרי 9 באפריל את נתניהו מחדש את העברות הכספים לחמאס. ובכל מקרה חייבים להבהיר- אין יותר הטבות בלי שחיילינו ואזרחינו חוזרים הביתה.
Reply Retweet Like
אביגדור ליברמן Jan 6
ביד אחת ממשלת ישראל מאכילה את החמאס וביד השנייה עושה נו נו נו. אין מדיניות עקבית, אין ראייה לעתיד ואין נכונות לגדוע את הטרור החמאסי. אין יוזמה, בקושי מגיבים. גם אוכלים את דגים מסריחים וגם מגורשים מהעיר.
Reply Retweet Like
אביגדור ליברמן Jan 5
טוב שנציגה בכירה של הגיס החמישי עוזבת את הכנסת. מאחל לה הצלחה בעזה או בביירות.
Reply Retweet Like
אביגדור ליברמן Jan 3
אדוני ראש הממשלה תקיים את החלטת הקבינט ותפנה את חאן אל אחמר. פעלת הבוקר במהירות לפנות את עמונה, היכן נעלמת אותה הנחישות והמהירות בפינוי המאחזים הבלתי חוקיים חאן אל אחמר וחמולת נוואג'עה ליד סוסיא? זאת ממשלת ימין רק בדיבורים לא במעשים.
Reply Retweet Like
אביגדור ליברמן Jan 2
Reply Retweet Like
אביגדור ליברמן Dec 29
בנוסף למטענים ולרימונים שהושלכו אמש לעבר כוחות צה״ל בהפגנות על הגדר ולבלוני התבערה, שנחתו בעוטף, נורתה אמש גם רקטה שנפלה בשטח ישראל. ממשלת ישראל - ביטחון לא קונים בכסף קטארי! בזמן שראשי החמאס מרגישים חסינים ומלאי ביטחון עצמי זה רק עניין של זמן עד שנקבל בדרום עוד ועוד טילים.
Reply Retweet Like
אביגדור ליברמן Dec 27
סוף סוף, בשעה טובה בית״ר על המפה! היידה בוזגלו, היידה קלינגר, יאללה בית״ר!
Reply Retweet Like
אביגדור ליברמן Dec 27
פייק ניוז אתם אומרים? בית משפט השלום בירושלים קבע היום, כי יש גם פייק כותרות. בקרוב דה מרקר יפרסם התנצלות והבהרה על פייק כותרת שפורסמה עליי לפני כחצי שנה. ובינתיים רק רוצה שתזכרו: לא כל ידיעה שמתפרסמת על ׳ישראל ביתנו׳ וליברמן - אפילו כשהיא מופיעה בעמוד הראשון של העיתון - היא אמת.
Reply Retweet Like
אביגדור ליברמן Dec 26
לאן הולך הכסף הקטארי?! כל פעיל חמאס שהשתתף במהומות בגבול הרצועה, תקף חיילי צה"ל ונפצע, קיבל היום 100 דולר לכיסו. זה כמובן התבצע במסגרת "הפיקוח ההדוק" על חלוקת הכסף הקטארי. אדוני ראש הממשלה, אולי הגיע כבר הזמן להפסיק את הטירוף הזה?
Reply Retweet Like
אביגדור ליברמן Dec 26
אני מברך על פרישתם הצפויה של זועבי וזחאלקה מכנסת ישראל. סוף סוף חלק מהגיס החמישי היושב בכנסת הולך הביתה. מקווה שה״צמד חמד״ הזה לא רק יפרוש מהכנסת אלא גם ממדינת ישראל ויעבור למקום הראוי לו - בעזה או בדמשק.
Reply Retweet Like
אביגדור ליברמן Dec 25
בדקה ה-90: אושרה בקריאה שנייה ושלישית בכנסת - הצעת החוק של סיעת ישראל ביתנו הקובעת שמחבלים עם דם על הידיים לא יזכו יותר לשחרור מוקדם מהכלא ולא יקבלו קיצור שליש. דם יהודי אינו הפקר!
Reply Retweet Like
אביגדור ליברמן Dec 22
"ההסדרה" מול החמאס קורסת ביום שישי ה-21 בדצמבר כ-10,000 פלסטינים התפרעו ליד גדר המערכת ברצועת עזה. ומה ממשלת ישראל עושה?! מעלימה עין וממשיכה להעביר לחמאס בכל חודש 15 מיליון דולר מקטאר. חייבים ולהפסיק עם הכניעה לטרור!
Reply Retweet Like
אביגדור ליברמן Dec 18
לצוער י', אשר יסיים בעוד כמה ימים את קורס הטיס ויהפוך לנווט הקרב יוצא אתיופיה הראשון בתולדות צה"ל. צה"ל הוא כור ההיתוך של החברה הישראלית והצלחתו של צוער י' מוכיחה זאת פעם נוספת. אני מאחל לי' ולחבריו שתמיד ימריאו הכי גבוה שאפשר והכי חשוב שתמיד ישובו בשלום.
Reply Retweet Like
אביגדור ליברמן Dec 17
הצטערתי מאוד לשמוע על פטירתה בטרם עת של רונה רמון ז"ל. רונה היתה אשת חיל במלוא מובן המילה. היא מותירה אחריה מורשת של עשייה ענפה למען חינוך הדור הבא לערכים של מצוינות ואהבת אדם. זכרה ישאר בליבנו לעד
Reply Retweet Like
אביגדור ליברמן Dec 13
אני מברך את האלוף אייל זמיר, שמתחיל היום את כהונתו כסגן הרמטכ"ל. האלוף זמיר הוא לוחם אמיץ ומפקד מוערך, אבל מעל הכל מדובר באדם ישר וערכי, שביטחון מדינת ישראל נמצא תמיד לנגד עיניו. אין לי ספק שהאלוף זמיר יהיה סגן רמטכ"ל מצויין, ואני מאחל לו בהצלחה בתפקיד החדש. קרדיט: דוברות משהב"ט
Reply Retweet Like
אביגדור ליברמן Dec 12
ברכות לכוחות הביטחון על חיסול המחבלים השפלים, שביצעו פיגועים מזעזעים. ברור מעבר לכל ספק, שלפחות במקרה אחד מדובר בחוליית החמאס, שהופעלה על-ידי הנהגת החמאס ברצועת עזה. אני דורש מממשלת ישראל להודיע מיד על הפסקת העברת הכסף והדלקים במימון קטארי לרצועה.
Reply Retweet Like