Twitter | Search | |
Arco Real Estate
We believe that real estate is a bussiness of long term relationships.
3,249
Tweets
1,640
Following
1,153
Followers
Tweets
Arco Real Estate Jul 31
komercplatību nodaļas vadītājs Girts Jansons viedokļrakstā lakoniski ir iztirzājis Rīgas komercīpašumu tirgu. Plašāk:
Reply Retweet Like
Arco Real Estate Jul 28
valdes loceklis un vērtēšanas nodaļas vadītājs Māris Laukalējs pauž analīzē balstītu viedokli par plānoto kadastrālo vērtību reformu. Plašāk rakstā "Kadastrālo vērtību reforma sākta no otra gala":
Reply Retweet Like
Arco Real Estate Jul 24
elegantu un gaišu 50 kvadrātmetrus lielu divistabu dzīvokli Lācplēša ielā, Rīgā. Dzīvoklis ir pilnībā mēbelēts un aprīkots ar visu nepieciešamo sadzīves tehniku. Papildu informāciju vaicā Edgaram Dargim vai meklē mājas lapā - !
Reply Retweet Like
Arco Real Estate Jul 22
Atvērto durvju diena "Liepziedos" () un Āgenskalna koka apbūves "pērlē () norisināsies jau šodien (16.00 - 21.00). Apmeklē kādu no lieliskajiem projektiem un izvēlies savu jauno mājokli!
Reply Retweet Like
Arco Real Estate Jul 20
ēku, kurā ir četri dzīvokļi. Trīsstāvu ēka atrodas Bērzu alejā, Ogres centrā. Mājā ir viens vienistabas, divi divistabu, kā arī viens četristabas dzīvoklis. Papildu informāciju vaicā Annai Inārai Rihterei vai meklē mājas lapā - !
Reply Retweet Like
Arco Real Estate Jul 16
Jaunajā daudzdzīvokļu projektā "Liepziedi", kas atrodas Briežu ielā 9, Mīlgrāvī, un renovētajā desmit dzīvokļu ēkā Mazā Nometņu ielā 17A, Āgenskalnā, 22. jūlija pēcpusdienā norisināsies atvērto durvju diena. Plašāk par pasākumu lasi šeit - !
Reply Retweet Like
Arco Real Estate Jul 16
uzsāk dzīvokļu pārdošanu jaunajā daudzdzīvokļu projektā "Edinburgh Apartments and Lofts", kas atrodas Jūrmalā, Kalsnavas ielā 2. Plašāka informācija par projektu, kā arī aģentiem, kuri īsteno dzīvokļu pārdošanu, pieejama mājas lapā - .
Reply Retweet Like
Arco Real Estate Jul 10
Sveicam jūnija labākos darbiniekus - Tatjanu Jefimovu, Raiti Kviesi un Mārtiņu Miezīti.
Reply Retweet Like
Arco Real Estate Jul 9
Trešdien pārdošanas komanda viesojās Salaspilī, kur tikās ar projekta "Rīgas Vārti" attīstītājiem. Par topošā daudzdzīvokļu projekta aktualitātēm vari uzzināt mājas lapā - ! Reģistrējies un uzzini jaunumus!
Reply Retweet Like
Arco Real Estate Jul 1
modernu trīsistabu dzīvokli Vecrīgā, Mazā Pils ielā. 100 kvadrātmetru lielais dzīvoklis atrodas ēkas otrajā stāvā, un tajā tikko ir veikts remonts. Papildu informāciju vaicā Edgaram Dargim vai meklē mājas lapā - !
Reply Retweet Like
Arco Real Estate Jun 29
jauku un gaišu divistabu dzīvokli Rīgā, Tomsona ielā. 44 kvadrātmetrus lielais dzīvoklis ir pilnībā mēbelēts un aprīkots ar visu nepieciešamo sadzīves tehniku. Papildu informāciju vaicā Edgaram Dargim vai meklē mājas lapā - !
Reply Retweet Like
Arco Real Estate Jun 18
Šodien renovētajā desmit dzīvokļu ēkā, kas atrodas Mazā Nometņu ielā 17A, Āgenskalnā, norisināsies atvērto durvju diena. Pasākums notiks no pulksten 16.00 līdz 20.00 Pirms došanās iepazīsties ar projektu arī mājas lapā - !
Reply Retweet Like
Arco Real Estate Jun 17
Pilnu interviju ar nekustamo īpašumu aģenti Annu Ināru Rihteri lasi šeit - !
Reply Retweet Like
Arco Real Estate Jun 16
Atvērto durvju diena Āgenskalna koka apbūves "pērlē" jau šo ceturtdien, tādēļ nevilcinies - piesaki vizīti projekta pārdošanas vadītājai Elizabetei Pomaskovai! Plašāk par projektu:
Reply Retweet Like
Arco Real Estate Jun 12
elegantu un mūsdienīgu 50 kvadrātmetru lielu divistabu dzīvokli Rīgā, Merķeļa ielā. Dzīvoklī nesen ir veikts kosmētiskais remonts. Papildu informāciju vaicā aģentam Edgaram Dargim vai meklē mājas lapā - !
Reply Retweet Like
Arco Real Estate Jun 11
Reply Retweet Like
Arco Real Estate Jun 11
"Estera Development" sarūpējis īpašus nosacījumus "Tuvidi" pēdējo dzīvokļu iegādei – 5 000 eiro atlaidi. Īpašais piedāvājums būs spēkā 11. un 13. jūnijā "Atvērto durvju dienas maratona" ietvaros. Plašāk par pasākumu lasi šeit - !
Reply Retweet Like
Arco Real Estate Jun 10
Atvērto durvju dienās, kas jaunajā projektā Bišumuiža norisināsies 11. un 13. jūnijā, ARCO REAL ESTATE sadarbībā ar projekta attīstītāju visiem divistabu un penthouse dzīvokļiem piemēros atlaidi līdz pat 34 500 eiro. Plašāk par pasākumu lasi šeit - !
Reply Retweet Like
Arco Real Estate Jun 10
Renovētā projektā, kas atrodas Ģenerāļa Radziņa krastmalā 29, Rīgā, 11. un 13. jūnijā norisināsies portāla "" rīkotais “Atvērto durvju dienu maratons”. Plašāk par pasākumu lasi šeit - !
Reply Retweet Like
Arco Real Estate Jun 9
Sveicam maija labākos darbiniekus - Vairu Krūmiņu, Jāni Voveru un Edgaru Dargi.
Reply Retweet Like