Twitter | Search | |
Amway Türkiye
Eviniz, güzelliğiniz, zindeliğiniz için... Amway... Siz de deneyin!
2,208
Tweets
20
Following
3,090
Followers
Tweets
Amway Türkiye 19h
Dünya'nın en çok satan vitamin ve takviye edici gıda ürünleri markası Nutriway* ile vücudunuz da gündüz ve gece kadar dengeli olsun * (Kaynak:Euromonitor International Limited)
Reply Retweet Like
Amway Türkiye Mar 20
Pek çok yüzeyi güvenle temizleyen, taşıması pratik Amway Home L.O.C. Islak Mendiller en iyi yol arkadaşınız olacak!
Reply Retweet Like
Amway Türkiye Mar 19
6 Farklı renkte, su tazeliğinde, şeffaf ve üst üste sürülebilen örtücülüğüyle Artistry Hydra-V Hafif Dokulu Fondöten ile cildinizi sağlıklı ve kusursuz bir parlaklığa sahip olacak!
Reply Retweet Like
Amway Türkiye Mar 17
Kalıcı renkleriyle Artistry Signature Color Dörtlü Toz Farı, mükemmel bir göz makyajı için 4 farklı tonuyla makyaj çantalarınızın vazgeçilmezi!
Reply Retweet Like
Amway Türkiye Mar 16
Artistry Candy Box koleksiyonun renkleriyle baharın tadını erkenden alacaksınız.
Reply Retweet Like
Amway Türkiye Mar 14
Dünyanın en çok satan ev tipi su arıtma sistemleri markası eSpring, çeşitli hastalıklara sebep olan birçok bakteriyi elimine ederek evinize hijyenik suyu sunuyor!
Reply Retweet Like
Amway Türkiye Mar 13
Doğal, buğulu ve kusursuz bir görüntü için Artistry Hydra-V hafif dokulu fondöten!
Reply Retweet Like
Amway Türkiye Mar 12
İçerdiği benzersiz bileşenle Nutriway Glucomanannan aşırı yeme dürtüsünü dizginleyerek kilo yönetimini kontrol altında tutmanıza yardımcı olur!
Reply Retweet Like
Amway Türkiye Mar 10
Çiğnenebilir Kalsiyum Magnezyum kaynağı Nutriway Chewable Calcium Magnesium içerdiği iki temel mineral sayesinde normal kemiklerin korunmasına ve kas fonksiyonlarına katkıda bulunur, lezzetli meyve aromasıyla sağlam bir temel oluşturulmasına yardımcı olur.
Reply Retweet Like
Amway Türkiye Mar 9
Artistry Supreme LX ile zamana meydan okuyun! Saf altın içeren CellEffect24 Complex ve Gardenya kök hücrelerinden elde edilen iksir cildinizi zamanın etkilerinden arındırarak yepyeni bir cilde kavuşturacak!
Reply Retweet Like
Amway Türkiye Mar 7
Ruhunda güzellik barındıran tüm kadınlarımızın başarılarının yanındayız.
Reply Retweet Like
Amway Türkiye Mar 7
Essentials by Artistry hafif dokulu losyon cildinizi sarı papatya özüyle yatıştırırken doğal kökenli bileşenleri sayesinde cildinizin geleceğini faydalı antioksidanlarla korur!
Reply Retweet Like
Amway Türkiye Mar 6
Glister Çilek aromalı diş macunu, çocuklar için diş fırçalamanın en tatlı hali!
Reply Retweet Like
Amway Türkiye Mar 6
NutriCert™ Konyak Bitkisi Kökü (glucomannan) ve NutriCert Siyah Mürver Ağacı Meyvesi içeren formülüyle Nutriway Glucomannan kilo kontrolüyle mücadelenizde yanınızda!
Reply Retweet Like
Amway Türkiye Mar 3
Yasemin, taze çiçek buketi ve deniz esintisinin uyumunu misk ve amber ile tamamlayan karakteristik, eşsiz ve zarif bir koku, Ancestry in Paris!
Reply Retweet Like
Amway Türkiye Feb 28
Nutriway’in bitkilerden elde ettiği tropikal meyve konsantreleriyle ihtiyacın olan vitamin ve mineral takviyesi Nutriway Chewable Multivitamin’de!
Reply Retweet Like
Amway Türkiye Feb 27
C vitamini, Çinko, Nar ve Açai lezzetleri ve hızlı ve kolayca hazır hale gelmesiyle Phyto2Go tam ihtiyacın olduğu anda yanında!
Reply Retweet Like
Amway Türkiye Feb 26
Kremsi hafifliği, gün boyu kalıcı etkisi ve iki farklı renk seçeneğiyle Artistry Candy Box Collection Göz Kalemleri ile gözlerinizi vurgulayın. Bu senenin en trendi Marshmallow beyazı ile gözleriniz daha büyük ve parlak, Blue Raspberry ile daha canlı gözükecek!
Reply Retweet Like
Amway Türkiye Feb 24
Karıştırıp kişiselleştirebileceğiniz Artistry Candy Box koleksiyonunun gözler için ışıltılı far küpleriyle eğlenceli, ilgi çekici ve benzersiz göz makyajlarına hazır olun!
Reply Retweet Like
Amway Türkiye Feb 23
Amway olarak felsefemiz her kadının benzersiz güzelliğini keşfetmek ve kutlamak üzere, kendine özgü ihtiyaçlarını karşılayan cilt bakımı, makyaj ve güzellik çözümleri sunmaktır.
Reply Retweet Like