Twitter | Search | |
This is the legacy version of twitter.com. We will be shutting it down on 15 December 2020. Please switch to a supported browser or device. You can see a list of supported browsers in our Help Center.
Cemal Acar
Geliştirici firması tarafından açıklanan bilgilere göre, Türkiye'nin halihazırda en büyük, orta sınıf İKA'sı olma özelliği taşıyan "DEMİRHAN"'ın test ve geliştirme faaliyetleri devam ediyor. - Dizel motor - Ağırlık : 2000kg - 8 Saat Kesintisiz Çalışma - Palet
Reply Retweet Like More
Ahmet ama Çelebi değil 9 Aug 19
Bunu operasyonlarda nasıl kullanacaklar acaba
Reply Retweet Like
Слепой Чи́тленс 🇪🇸🤘 9 Aug 19
Reply Retweet Like
Mustafa  Arslantaş 9 Aug 19
Öncelikle gayret ve emekleri için gönülden tebrik ederim... Fakat, 2 tonluk ika!!... Akla zarar. ARGE ne için yapılır???. ARGE mühendisi neden çok kritik bir pozisyondadır. Şiddetle düşünülmesi tarafındayım. Küresel ölçekte isterleri karşılayamayan, kuvvetin taleplerini +
Reply Retweet Like
Mustafa  Arslantaş 9 Aug 19
karşılamaktan uzak ürünler sahada bulunan birçok firmanın enerjisini soğurdu. Çok ciddi bir kaynak ve enerji israfı oluştu. Şahsen, kuvvetin isterlerinin kuvvet içerisinde yaratılacak bir takım ile çözüme ulaştırılması çok daha yaratıcı ve sonuç odaklı olacağını düşünüyorum.
Reply Retweet Like
Murat Dilmaç 9 Aug 19
Korkusundan israil de yapmış 😏
Reply Retweet Like
Volkan GÜN🇹🇷🇦🇿🇵🇰 9 Aug 19
TÜMOSAN MOTOR 👍
Reply Retweet Like
Cemal_C 9 Aug 19
Tümosan motorlarını savunma sanayiimizde daha sık görür olduk, önemli bir eksiği kapatmaya başladınız tebrik ederim üstadım, inşallah diğer zırhlı araçlarımızda da görürüz.
Reply Retweet Like
pars 9 Aug 19
Sur çatışması gibi meskun mahal çatışmasında iş görür Ancak üzerindeki RWS ilave olarak rus muadili gibi ek roketler mesela kornet vs olabilir. o çatışmalarda TSK ait ACV-15 araçlarının ilkel kafesle kaplanıp ateş destek unduru olarak kullanılmış idi.
Reply Retweet Like
Yeşil İnci 10 Aug 19
Hayırlı olsun.
Reply Retweet Like